[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

مسابقات علمی، مهارتی و ایده‌پروری برگزار می‌شود ، روزنامه شیراز نوین


دبیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از برگزاری مسابقات علمی، مهارتی و ایده پروری و اندیشه ورزی توسط باشگاه‌های پژوهشگران استان فارس خبر داد.
به منظور شناسایی و ایجاد هیجان و شور و نشاط در پیشبرد امور علمی و توانمندسازی دانشجویان مستعد در جهت رفع چالش‌ها و مشکلات کشور، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استان فارس مسابقات علمی، مهارتی و ایده پروری و اندیشه ورزی برگزار می‌نماید. 
سید امیر شمس نیا دبیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس از برگزاری مسابقه عکاسی نجومی به میزبانی باشگاه پژوهشگران واحد جهرم خبر داد. محورهای برگزاری این مسابقه اماکن تاریخی و آسمان شب، زیبایی‌های آسمان شب و آلودگی‌های نوری شب می‌باشد.
مسابقه عکاسی (دوربین و موبایل) نیز به میزبانی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد داراب با همکاری صنایع خوراک آبزیستان رامان در حال برگزاری می‌باشد. این مسابقه در بخش اول شامل مکان‌های تاریخی، مذهبی، مراسم و آیین‌های مذهبی، صنایع دستی و گردشگری و در بخش دوم شامل کرونا و کادر درمان (نمایش همدلی و همکاری مردم با کادر درمان) می‌باشد.
شمس نیا اظهار نمود: مسابقه ایده پروری و اندیشه ورزی با عنوان خلق آثار هنری با موضوع تحصیل در دوران کرونا به میزبانی باشگاه پژوهشگران واحد استهبان در حال برگزاری می‌باشد که دانشجویان و شرکت کنندگان می‌توانند در زمینه‌های مختلف داستان‌های کوتاه، عکاسی و نقاشی جهت شرکت در مسابقه آثار خود را ارسال نمایند. 
در پایان شمس نیا بیان نمود: طبق مصوبات باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان استان فارس مسابقات متنوعی در زمینه‌های مختلف علوم پایه، فنی مهندسی، علوم انسانی، پزشکی و هنر و معماری با همکاری انجمن‌های علمی دانشجویی باشگاه پژوهشگران واحدهای استان فارس برنامه ریزی و برگزار خواهد گردید. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی