[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

رئیس پلیس آگاهی فارس: دستگیری سارقان منزل و کشف ۳۰میلیارد اموال مسروقه، روزنامه شیراز نوین

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: در بازرسی از سارقان حرفه‌ای منزل 30میلیارد ریال اموال مسروقه کشف شد.
سرهنگ «کاووس حبیبی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سریالی منزل با استفاده از خودرو مدل بالا و با شیوه و شگرد تخریب و دیلم زنی در شیراز، با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی دقیق صحنه‌های جرم، کارآگاهان پلیس آگاهی موفق شدند با گشت‌زنی‌های محسوس و نامحسوس خودرو سراتو متعلق به سارقان را در حالی که در یک کوچه پارک شده و سرنشینان به قصد سرقت وارد یک منزل شده بودند، شناسایی کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به اینکه کارآگاهان موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی هر دو سارق را حین سرقت دستگیر و خودرو آنان را نیز توقیف کنند، عنوان داشت: در بازرسی از خودرو سارقان 2 دستگاه دوربین عکاسی، یک دستگاه موزر، 6 دستگاه قاب ساعت مچی، 3 دستگاه تلفن همراه و مقداری بدلیجات و طلاجات کشف شد.
سرهنگ «حبیبی» با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را 30میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، عنوان داشت: متهمان تاکنون به 10 فقره سرقت از منزل اقرار کرده‌اند. این مقام انتظامی با بیان اینکه سارقان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، به شهروندان توصیه کرد: منزل خود را به سیستم‌های امنیتی و هشداردهنده مجهز کنید و از روشن گذاشتن مداوم لامپ خودداری کنید و در صورت امکان از زمان سنج برای روشنایی در شب استفاده و از نگهداری وجه نقد، طلا و سکه به مقدار زیاد در منزل جداً خودداری کنید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی