[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

کشفیات پلیس فارس از مواد مخدر تا گازوئیل ، روزنامه شیراز نوین


فرمانده انتظامی «نی‌ریز» از کشف 53 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس در این شهرستان خبر داد. 
سرهنگ «سیدمحمد یوسفی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در راستای اقدامات مبارزه‌ای با عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر، مأموران انتظامی نی‌ریز حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شدند و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. وی افزود: مأموران انتظامی موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی در بازرسی از این اتوبوس 53 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در باک سوخت جاسازی شده بود، کشف کنند. فرمانده انتظامی نی‌ریز تصریح کرد: در این خصوص 3 نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
کشف 15هزار لیتر گازوئیل قاچاق در فارس
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف 15هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بازرسی از دو دستگاه کامیون خبر داد.سرهنگ «ابراهیم یگانه» در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: روز شنبه مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور «شیراز-بندرعباس» به دو دستگاه کامیون حامل بار مکمل خوراک دام مشکوک شدند و آنها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. وی افزود: مأموران در بازرسی از آن کامیون‌ها موفق شدند 15هزار لیتر گازوئیل قاچاق را که در دو مخزن و به صورت حرفه‌ای زیر بار مکمل خوراک دام جاسازی شده بود، کشف کنند. رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان تصریح کرد: در این راستا 2 نفر دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.
باند سارقان با 60 فقره سرقت منهدم شد
فرمانده انتظامی «مرودشت» از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقان با 60 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. سرهنگ «فرشید زینلی» در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در سطح شهرستان مرودشت، به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. وی افزود: مأموران انتظامی کلانتری «12 بعثت» مرودشت با انجام یک سری اقدامات فنی و پلیسی و مراقبت‌های شبانه روزی، موفق به شناسایی اعضای یک باند سارق سابقه‌دار که در سطح شهرستان اقدام به سرقت می‌کردند، شدند. فرمانده انتظامی «مرودشت» با بیان اینکه مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به مخفیگاه متهمان اعزام و در یک عملیات ضربتی موفق شدند در این خصوص 5 سارق حرفه‌ای را که اعضای یک باند بودند، دستگیر کنند، گفت: این افراد در بازجویی اولیه به 60 فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره، کابل و تجهیزات مخابراتی، منهول چاه فاضلاب، محتویات خودرو و مغازه اقرار کردند.سرهنگ زینلی با اشاره به اینکه سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق تلفن 110 به پلیس 
اعلام کنند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی