[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

هنر چشمه زاینده و دولت پاینده است ، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
آیین گشایش نمایشگاه نقاشی وستا در محل نگارخانه استاد جلال ذوالفنون آباده برگزار شد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده در این آیین ضمن پاسداشت تمامی پیشکسوتان هنر به خصوص جامعه بزرگ هنرهای تجسمی گفت: یکی از افتخارات ما در شهرستان بهره‌گیری از محضر اساتید گرانقدری است که سال‌ها تلاش خود را برای معرفی استعدادهای درخشان در زمینه‌های هنری صرف نمودند و ثمره آن با برگزاری چنین نمایشگاه‌های خوبی قابل مشاهده است. 
هادی فرخی اظهار داشت: ذات هنر همان چشمه زاینده و دولت پاینده ای است که سال‌های متمادی طراوت را به جان عاشقان می‌پراکند. این چشمه جوشان که برگرفته از ذات لایزال الهی است، هیچ زمان از جوش و خروش نمی‌ایستد و هر روز نور بی منتهای هنر جان و دل اهل فرهنگ را سیراب می‌کند. امروز شاهد گشایش نمایشگاه آموزشگاه هنرهای تجسمی وستا بودیم و برای مدیر و سایر هنرجویان این آموزشگاه آرزوی موفقیت و سربلندی را از خداوند مهربان داریم. 
نجمه شریفی مدیر آموزشگاه هنرهای تجسمی وستا هم هدف از برگزاری این نمایشگاه نقاشی را معرفی استعدادهای نو و شکوفا در هنر نقاشی دانست و گفت: هنر نقاشی برگرفته از تکنیک‌ها و سبک‌های مختلف هنری است و این مجموعه نمایشگاهی آثار هنرجویان آموزشگاه وستا است که شامل کلیه مهارت‌های علمی و عملی در هنرهای تجسمی به خصوص نقاشی می‌باشد. 
وی در ادامه بیان داشت: در هفتمین فصل از مجموعه آثار هنرجویان آموزشگاه هنرهای تجسمی وستا تعداد 210 اثر از 112 هنرجو در رده‌های سنی 3 تا 45 سال با تکنیک‌های مدادرنگ، سیاه قلم، رنگ روغن، زغال، کلاژ، راپید و آبرنگ در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است و اظهار امیدواری کرد که مورد رضایت علاقه مندان عزیز قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی