[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

فقط با طلای المپیک آرام می‌گیرم، روزنامه شیراز نوین

 دارنده سه مدال برنز کشتی فرنگی جهان می‌گوید در این چند سالی که تا المپیک مانده، شاید برد و باخت‌های دیگری داشته باشد، اما او به هیچ چیز دیگری جز طلای المپیک فکر نمی‌کند.
محمدعلی گرایی در مورد مسابقات کشتی جهانی نروژ و کسب مدال برنز وزن 77 کیلوگرم اظهار داشت: در کل راضی بودم و کسب مدال برنز هم با توجه به فشار سنگین روحی که روی من وجود داشت، خوب بود.
دارنده سه مدال برنز کشتی فرنگی جهان در مورد اینکه در نروژ هم اثرات روحی ناکامی‌در المپیک در او کاملاً مشهود بود، تأکید کرد: بعد از شکستی که در المپیک داشتم، تمام فکر و ذکرم این بود که چرا چنین اتفاقی در توکیو رخ داده، بعد هم دنبال فرصتی بودم که این ناکامی ‌را به نحوی جبران کنم و باید ابتدا فکر شکست از درونم بیرون می‌رفت. مسابقات جهانی اولین فرصت بود، می‌خواستم خیلی بافکر کشتی بگیرم و همین‌طور هم کار کردم اما یک اشتباه خیلی کوچک مقابل ولاسوف کار را خراب کرد.
گرایی در مورد اینکه کارشناسان کشتی فاصله او با رومن ولاسوف روس را هرگز 9 امتیاز نمی‌دانند، گفت: از همین جا و همین لحظه قول می‌دهم که در کشتی بعدی، خیلی راحت‌تر با ولاسوف کشتی گرفته و او را ببرم. گرایی تأکید کرد که با این مدال فشار از دوشش برداشته شده: نمی‌توانم بگویم دیگر به شکست المپیک فکر نمی‌کنم ولی حالا با این برنز کمتر فکر خواهم کرد. زمانی واقعاً آرام می‌گیرم که طلای المپیک را به دست آورم. تمام فکر و ذکرم همین خواهد بود، در این چند سالی که تا المپیک مانده، شاید برد و باخت‌های دیگری داشته باشم، اما من به هیچ چیز دیگری جز طلای المپیک فکر نمی‌کنم، وقتی در پاریس به این مدال برسم، دین خودم را به خودم ادا کرده‌ام. تا حالا باید نزدیک به 3-4 مدال طلا گرفته باشم ولی متأسفانه مسائلی پیش آمد که هنوز طلا نگرفته‌ام. دارنده سه مدال برنز کشتی فرنگی جهان با اشاره به اینکه قصد کشتی گرفتن در لیگ را ندارد، گفت: فعلاً به استراحت بلندمدت احتیاج دارم، در لیگ هم کشتی نمی‌گیرم، چون بعد از چند سال حضور در اردو، واقعاً اذیت شده‌ام. البته تمرین خواهم داشت تا بدنم افت نکند، اما کشتی نمی‌گیرم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی