[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

مجردها صاحب خانه می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

رضایی: مجردها نیز امکان ثبت‌نام برای خانه‌های جهش تولید مسکن را خواهند داشت

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر راه و شهرسازی قول داد که شرایط را برای متقاضیان قانون جهش تولید مسکن تسهیل کند؛ به گونه‌ای که حتی افراد مجرد هم امکان ثبت نام داشته باشند و هنگام تحویل مسکن عقدنامه و سند ازدواج خود را ارائه کنند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، محمدرضا رضایی کوچی در تشریح نشست روز سه شنبه (27 مهرماه) کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با وزیر راه و شهرسازی گفت: قانون جهش تولید و تأمین مسکن، انقلابی در حوزه مسکن و اشتغال در کشور ایجاد می‌کند. از طرفی بسیاری از افراد جامعه که در شرایط عادی امکان خانه دار شدن را ندارد، بدین وسیله خانه دار می‌شوند.
وی اظهار کرد: برای اجرای قانون جهش تولید مسکن باید همراهی و هماهنگی کامل میان مجلس و دولت ایجاد شود. البته رستم قاسمی به عنوان نماینده دولت در حوزه مسکن و کمیسیون عمران از جانب مجلس تعامل بسیار خوبی و نزدیکی با یکدیگر دارند و معمولاً هر دو هفته یک بار به صورت رسمی و غیررسمی جلساتی را برگزار خواهیم کرد تا قانون مذکور به صورت کامل عملیاتی شود.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: وزارت راه و شهرسازی اراده جدی برای ساخت 4میلیون واحد مسکونی تا پایان دولت دارد. تمام مؤلفه‌ها برای تحقق این مهم از جمله تأمین زمین، تسهیلات بانکی و... پیش بینی و هماهنگی خوبی نیز میان ارکان مختلف دولت ایجاد شده و وزرای دیگر نیز پای کار هستند. 
از این رو با توجه به اراده وزارت راه و شهرسازی خوش بین هستیم که یک‌میلیون واحد در سال ساخته شود. از امروز چهارشنبه نیز ثبت نام برای خانه‌های جهش تولید مسکن آغاز خواهد شد.
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران قول داد که شرایط را برای متقاضیان مسکن قانون جهش تولید تسهیل کند؛ به گونه‌ای که حتی افراد مجرد هم امکان ثبت نام داشته باشند و هنگام تحویل مسکن عقدنامه و سند ازدواج خود را ارائه کنند. امیدواریم به زودی شاهد عملیاتی شدن این پروژه باشیم. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی