[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز با صدور حکمی رضا جاویدی را به سمت سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز منصوب کرد.
سید احسان اصنافی طی حکمی رضا جاویدی، یکی از فعالان حوزه روابط عمومی و رسانه در استان فارس را به عنوان سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز، منصوب کرد.
اصنافی در حکم انتصاب سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز، برنامه ریزی و به‌کارگیری شیوه‌های مناسب به منظور اطلاع رسانی و تبیین اهداف، سیاست‌ها، وظایف و فعالیت‌های شهرداری برای آگاهی عموم مردم یا مخاطبان خاص، سیاست گذاری و برنامه‌ریزی برای معرفی، تبلیغ و تصویرسازی مثبت از شیراز در عرصه داخلی و بین المللی به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) و پایتخت فرهنگ و تمدن اسلامی- ایرانی و سیاست گذاری، برنامه ریزی و بسترسازی برای ایجاد و تقویت ارتباطات چندسویه و تعامل مدیریت شهری با نخبگان، اقشار خاص و عموم مردم را از جمله مهم‌ترین مأموریت‌های وی برشمرده است. 
همچنین شهردار شیراز برنامه ریزی برای آگاهی بخشی و آموزش فرهنگ شهروندی، استفاده از ظرفیت‌های دیپلماسی شهری و توسعه مناسبات و همکاری‌های بین‌المللی شهرداری شیراز و برنامه ریزی برای توسعه، ارتقا و یکپارچه سازی درگاه‌ها و شیوه‌های اطلاع رسانی شهرداری شیراز با هدف کسب اطلاع از مشکلات و معضلات شهری، نهادینه کردن فرهنگ تکریم ارباب رجوع و پاسخ‌گویی سریع و شفاف به مطالبات مردمی و سازمان‌دهی و تنظیم ارتباطات برون سازمانی شهرداری شیراز را از دیگر مأموریت‌های مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل عنوان کرده است. 
مدیریت روابط عمومی معاونت فرهنگی شهرداری، خبرنگار و دبیر خبر هفته نامه شهر راز، مسئول اداره ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، رئیس هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه فارس، مدیر کانون بسیج رسانه شیراز و معاونت اجرایی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس، از سوابق اجرایی رضا جاویدی است.
مسئولیت در کارگروه روابط عمومی و اطلاع رسانی و دبیری جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان فارس، دبیری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فارس، دبیری ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس استان، عضو اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی فارس و... از دیگر سوابق رضا 
جاویدی است.
پیش از این حمید جورکش، مسئولیت مدیریت کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز را 
عهده‌دار بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی