[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شیراز منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

 شهردار شیراز با صدور حکمی، حمید کشتکار را به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شیراز منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در حکم صادره از سوی سید احسان اصنافی به حمید کشتکار بر مواردی همچون سیاست‌گذاری، برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری و نظافت شهر اعم از جمع آوری، حمل و دفن زباله، نظارت بر حسن انجام امور شهر توسط مناطق شهرداری، نظارت بر حسن انتظام امور انهار و مسیل‌های شهری، نظارت بر سد معابر عمومی و مشاغل مزاحم شهری و شناخت محل‌های ساخت و ساز خلاف و برنامه ریزی، نظارت و کنترل در خصوص مدیریت بحران شهری و تحقق شرایط ایمنی ساختمان‌ها در مقابل سوانح گوناگون تأکید شده است. 
نظارت بر فعالیت‌های امور بهسازی محیطی و زیباسازی شهری، برنامه ریزی و سیاست‌گذاری در حوزه حفظ محیط زیست و مبارزه با آلاینده‌ها و خطرات زیست محیطی، برنامه ریزی و نظارت در زمینه بهینه سازی مصرف آب و سامان‌دهی منابع آب در اختیار شهرداری، سیاست‌گذاری و نظارت در زمینه ایجاد و توسعه فضای سبز شهر و نظارت بر سامان‌دهی آسیب‌دیدگان اجتماعی از دیگر مواردی بود که شهردار شیراز در حکم معاون خدمات شهری بر آن تأکید کرده است.
بر اساس این گزارش، حمید کشتکار از نیروهای شهرداری شیراز و پیش از این به عنوان مدیر کل نظارت بر خدمات شهری شهرداری شیراز در حال خدمت بود.
از سوابق وی می‌توان به شهردار زرین دشت، شهردار خشت، شهردار استهبان، مدیرعامل سازمان ‌مدیریت پسماند شهرداری شیراز، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس، مدیرکل امور مجلس شورای عالی استان‌های کشور، مدیرکل حقوقی شورای عالی استان‌های کشور و مدیرکل نظارت بر خدمات شهری شهرداری شیراز اشاره کرد. مدرک تحصیلی کشتکار لیسانس مهندسی آب، فوق لیسانس حقوق عمومی و دکترای مدیریت است. لازم به ذکر است که پیش از این محمدرضا محمدحسن پور معاون خدمات شهری شهرداری شیراز بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی