[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

فضاهای شهری با هویت فرهنگی_مذهبی شیراز تناسب داشته باشد، روزنامه شیراز نوین

ناظر شورا در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه عناصر و المان‌های شهری به شهرها هویت می‌بخشند، افزود: تناسب فضاهای شهری با ارزش‌ها و هویت فرهنگی و مذهبی شیراز، نماد مطلوبی برای معرفی این شهر است.
افسانه خواست خدایی با تأکید بر توجه به عنوان سومین حرم اهل بیت(ع) در طراحی فضاهای شهر شیراز افزود: این طراحی‌ها باید نمایانگر روح معنویت در سطح شهر باشد.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه شیراز قطب پزشکی جنوب کشور است، ادامه داد: ورود افراد از اقصی نقاط کشور به شیراز بر ضرورت افزایش کیفیت فضای سبز شهری، که معرف شیراز چهارفصل است، می‌افزاید. 
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به وجود بقاع متبرکه در سطح شهر افزود: با توجه به حضور گردشگران سیاحتی در این شهر، باید نورپردازی مناسب این اماکن در اولویت برنامه‌های نورپردازی سطح شهر قرار گیرد. 
وی ابراز امیدواری کرد با افزایش کیفیت مناظر و فضاهای شهری، علاوه بر نمایش معنویت سومین حرم اهل بیت(ع)، همشهریان نیز از زندگی در یک شهر مطلوب به عنوان حق طبیعی خود 
برخوردار شوند.
گفتنی است جلسه هیئت مدیره سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز با حضور افسانه خواست خدایی و محمدحسن پور معاون خدمات شهری شهرداری شیراز به منظور بررسی المان‌های شهری و نورپردازی برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی