[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

دولت فربه است ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: دیوان محاسبات باید تلاش کند شرایط برای ریسک پذیری مدیران سالم و پاک دست بیش از گذشته فراهم شود.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در مراسم معارفه مدیرکل دیوان محاسبات استان با بیان اینکه شرایط کشور به گونه ای است که رئیس جمهور تأکید زیادی بر موضوع سلامت، معیشت و اشتغال مردم دارند، اظهار داشت: ابلاغ مواد ۱۲گانه فساد ستیزی در ابتدای دولت سیزدهم نشان دهنده عزم جدی دولت در زمینه مبارزه با فساد و افزایش کارآمدی ‌در عرصه اقتصاد است.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه مدیران را به سه دسته می‌توان تقسیم کرد، ادامه داد: گروه اول مدیران کم توان و بدون تخلف که به دلیل کم بنیه بودن به کشور آسیب می‌زنند؛ گروه دوم مدیران پرکار که بخشی از فعالیتشان برای منفعت شخصی و خانوادگی است و گروه سوم مدیران جهادی، فعال، پاک دست و توانمند که همه زندگی خود را وقف خدمت به مردم می‌کنند؛ مراجع نظارتی و نهادهای امنیتی باید از مدیران جهادی و سالم حمایت کنند تا در چهارچوب قانون و با روش‌های میان‌بر بتوانند مشکلات مردم را حل کنند.
وی با اشاره به اینکه همراهی و همگامی قوای سه گانه از برکات شرایط فعلی است، افزود: باید دست در دست یکدیگر برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.
استاندار فارس با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به این استان مصوبات بسیار خوبی داشته و نویدبخش ایجاد امید در استان است، گفت: در سطح استان مدیران بخش‌های مختلف اجرایی، قضایی و مجلس در کنار یکدیگر تلاش خواهند کرد با تحقق مصوبات سفر امید مردم را پررنگ‌تر کنند.
دکتر ایمانیه با اشاره به اینکه چاره ای جز استفاده بیشتر از بخش خصوصی برای توسعه استان فارس نداریم، اظهار داشت: فربه تر شدن دولت امکان پذیر نیست و باید مسیر فعالیت بخش خصوصی سالم را برای اشتغال زایی و توسعه استان فراهم کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی