[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

علیرضا جهانبخش: خوشحالم برای فاینورد گلزنی کردم، روزنامه شیراز نوین

بازیکن ایرانی تیم فوتبال فاینورد هلند از گلزنی برای این تیم در لیگ کنفرانس اروپا اظهار خوشحالی کرد و گفت: در دو سال گذشته بازی‌های زیادی انجام نداده بودم.
تیم فوتبال فاینورد هلند در مسابقات لیگ کنفرانس اروپا موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ تیم یونین برلین را از پیش رو بردارد. علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی فاینورد گل نخست تیمش را در این مسابقه به ثمر رساند.
جهانبخش بعد از این بازی گفت: از پیروزی در این مسابقه خوشحالیم. بازی‌هایی که عصر برگزار می‌شود، برای ما خوب است. می‌دانستیم که بازی سختی پیش رو داریم. به خوبی برای مسابقه تمرکز کردیم. موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم و با کمی شانس بیشتر، می‌توانستیم گل‌های دیگری به ثمر برسانیم. این اتفاق رخ نداد اما برای کسب سه امتیاز کافی بود.
وی ادامه داد: بازی‌هایی که عصر برگزار می‌شود، با مسابقات بعدازظهر متفاوت است. حتی در لیگ اردوویسه. صادقانه بگویم برای من بازی کردن در عصر بهتر است.
جهانبخش در خصوص گلزنی‌اش در این مسابقه تأکید کرد: در تعدادی از مسابقات گذشته یک مقدار خوشحال نبودم. تلاش می‌کردم بازیکن مهم و تأثیرگذاری باشم اما نتوانستم. امشب (پنجشنبه شب) این کار را انجام دادم. از اینکه بازیکن مهمی بودم و گل زدم خوشحالم. برای چیزی که به خاطرش اینجا هستم یعنی گل و پاس‌های گل بیشتر تلاش می‌کنم.
بازیکن ایرانی فاینورد تصریح کرد: در دو سال گذشته بازی‌های زیادی انجام نداده بودم. در حال حاضر هر سه روز یک بار بازی می کنم و همین‌طور بازی‌های ملی هم هست. استراحت زیادی نداشته‌ام اما از اینکه می‌توانم بازی‌های زیادی انجام بدهم خوشحالم.
جهانبخش در پایان گفت: این سومین ماهی است که در فاینورد هستم و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را برای باشگاه و هواداران داشته باشم. 
برای من این هواداران بهترین هواداران هلند هستند. آن‌ها در هر مسابقه پشت ما هستند و این احساس خوبی به ما می‌دهد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی