[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

کسب امتیاز کامل شاخص‌های اختصاصی جشنواره شهید رجایی ۹۹، روزنامه شیراز نوین

شرکت برق منطقه ای فارس با به دست آوردن امتیاز کامل در شاخص‌های اختصاصی ارزیابی جشنواره شهید رجایی از ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس لوح تقدیر دریافت کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس، غلامرضا نصیری مدیرعامل شرکت برق منطقه ای فارس در پیامی کسب این امتیازات و به دست آوردن این جایگاه را به همکاران شرکت تبریک گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: کارایی، اثربخشی و بهره وری گوهری است که می‌تواند پایداری و بقای سازمان‌ها را تضمین کند و راهکاری برای کسب مزیت رقابتی باشد. آنچه در سازمان منجر به بهره وری واقعی، مداوم و مستمر می‌گردد، بهره‌وری سرمایه انسانی می‌باشد. 
در ادامه این پیام آمده است: سرمایه انسانی که در کمال صداقت در ایفای وظیفه شغلی از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزد و همسو با وجدان اخلاقی و حفظ شئون انسانی، حقوق مردم را صیانت و حراست می‌کند.
نصیری در این پیام یادآور شد: از آنجا که شرکت برق منطقه ای فارس در اجرای مواد ۱۸ قانون مدیریت خدمات کشوری و بر اساس نتایج حاصل از ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در سال ۹۹ در بهبود شاخص‌های اختصاصی موفق به کسب امتیاز کامل گردیده، بدین وسیله بر خود واجب می‌دانم از تمامی عزیزان دلسوز و متعهد که فعالانه در به ثمر رسیدن این موفقیت سهیم بوده‌اند، تقدیر و تشکر نمایم.
در پایان این پیام آمده است: امید است با تلاش مستمر و همکاری جمعی و با اتکال به خداوند سبحان در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» در راستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شاهد تداوم موفقیت‌های روزافزون این شرکت باشیم.
شایان ذکر است به استناد مصوبه ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی و با هدف ترویج و اشاعه موضوع ارزیابی با رویکرد فرهنگ‌سازی، دستگاه‌ها در 5 سطح و گروه به شرح 1- آموزشی، پژوهشی و فرهنگی، 2- تولیدی و خدماتی، 3- زیربنایی و توسعه زیرساخت، 4- سلامت و رفاه اجتماعی و 5- عمومی و قضایی واحدهای استانی و واحدهای شهرستانی در 5 محور و 21 شاخص مورد ارزیابی قرار گرفته و دستگاه‌های منتخب، در مراسم جشنواره شهید رجایی با اهدای لوح و تشویق مادی مورد تقدیر 
قرار گرفتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی