[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

ارتش و سپاه نماد اقتدار ملت هستند، روزنامه شیراز نوین

امیر سرتیپ ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد آجا در استان فارس و کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تشرف به حرم مطهر، با حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم کلانتری، تولیت این بارگاه منور دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش نصرالله پناهی خبرنگار ما، حجت الاسلام و المسلمین کلانتری در این دیدار، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد باسعادت نبی مکرم اسلام(ص) و امام جعفر صادق(ع)، با اشاره به اهمیت و جایگاه خاص ارتش در کشور گفت: ارتش در نظام جمهوری اسلامی بسیار ارزشمند و یک پدیده طاهر و طبق فرموده حضرت امام خمینی(ره) کلمه طیبه نظام است. وی خاطرنشان کرد: ارتش ایران بر خلاف بسیاری دیگر از ارتش‌های جهان که وابسته هستند، یک نهاد نظامی مستقل و سربلند است. بر اساس تحلیل‌های سیاسی، نگاه جهان به ارتش، سپاه و نیروهای نظامی ما یک نگاه افتخارآمیز است. ارتش، نگهبان ملت و حافظ اساس استقلال کشور است و ارتش و سپاه، نماد قدرت و اقتدار ملت بزرگ ایران و باعث افتخار میهن هستند.
تولیت حرم مطهر با اشاره به رشادت‌های دلاورمردان ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکنون خدمات و نقش‌آفرینی‌های عظیم و بسیار ارزشمندی در عرصه‌های مختلف امنیت و پبشرفت کشور انجام داده است و بی‌شک، امروزه به نیرویی مقدس و پربرکت برای نظام جمهوری اسلامی تبدیل شده است. حجت الاسلام و المسلمین کلانتری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد ارتش گفت: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مکرراً با بزرگ‌ترین توصیفات و تعابیر از جایگاه رفیع ارتش جمهوری اسلامی تجلیل نموده‌اند. در جایی، از آن به عنوان «ارتش خدایی و مردمی و پرافتخار» و در جایی دیگر به عنوان «یک عنصر تعیین‌کننده در دفاع از ارزش‌های اسلامى و انقلابى» یاد می‌کنند. تولیت حرم مطهر، در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش‌های خالصانه همه نیروهای نظامی و انتظامی کشور، برای این دلاورمردان، عزت، سلامتی و توفیق روزافزون از درگاه خداوند منان آرزو کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی