[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

بازدید شهردار شیراز از مجتمع اقامتی‌تجاری پارک دراک، روزنامه شیراز نوین

شهردار شیراز به همراه رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز از پروژه مجتمع اقامتی‌تجاری پارک کوهستانی دراک بازدید کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در این بازدید سید احسان اصنافی شهردار شیراز به همراه مهدی طاهری رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، رضا محمدیان رئیس کمیسیون شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) و غلامعلی ترابی رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری از بخش‌های مختلف این مجموعه اقامتی همچون ساختمان مرکزی و ویلاهای اقامتی بازدید کردند. مجتمع اقامتی‌تجاری پارک کوهستانی با ۷۸ درصد پیشرفت فیزیکی در مجاورت بزرگ‌راه حسینی الهاشمی واقع شده و دارای ۳۲ ویلای اقامتی و ساختمان مرکزی با دارا بودن امکاناتی نظیر کافی شاپ، رستوران (دارای فضای سربسته و روباز)، سالن آمفی تئاتر با ظرفیت ۱۴۴ نفر و... است.
راه دسترسی به این مجتمع اقامتی‌تجاری جاده ای به طول ۱۴۶۰ متر است که از ابتدای بوستان کوهستانی دراک آغاز می‌شود. مساحت کل سایت پروژه مجتمع اقامتی‌تجاری پارک کوهستانی دراک که در ارتفاعات احداث شده، بیش از ۴۱هزار مترمربع است و چشم اندازی زیبا را به همراه هوای تمیز برای استفاده کنندگان به ارمغان می‌آورد.
همچنین در ادامه شهردار شیراز به همراه رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر شیراز از نقاط مختلف بوستان کوهستانی دراک همچون سالن ترامپولین، برکه و آبشار مصنوعی، بند ذخیره آب، آلاچیق‌ها و محل‌های نشیمن بازدید کردند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی