[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

ورزشگاه حافظیه شیراز به تأیید سازمان لیگ فوتبال رسید، روزنامه شیراز نوین

ورزشگاه حافظیه شیراز پس از تلاش شبانه‌روزی تیم فنی و عمرانی اداره کل و پیگیری‌های مدیر کل ورزش و جوانان استان تکمیل و به تأیید نماینده فدراسیون فوتبال رسید.
به گزارش روابط عمومی‌به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان فارس، عصر روز جمعه 30مهرماه پس از بازدید داوود رفعتی نماینده فدراسیون فوتبال ورزشگاه حافظیه شیراز جهت انجام دیدارهای خانگی تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی، مورد تأیید فدراسیون فوتبال قرار گرفت.
عباس حاجی‌زاده مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس در این خصوص اظهار داشت: با تلاش گروه فنی و عمرانی کلیه تغییرات مورد نظر فدراسیون فوتبال در خصوص نور زمین چمن،جایگاه تیم‌ها،چمن زمین، رختکن تیم‌های میزبان و میهمان و... به‌طور کل تعمیر و برخی از موارد نیز به‌طور کامل تغییر یافت که این مهم از اولویت‌های اداره کل بود که با تمام توان صورت پذیرفت.
وی افزود: با توجه به اینکه استان فارس طی هشت سال گذشته تیم لیگ برتری نداشته و مسابقات مطرح در این استادیوم برگزار نگردیده، تعمیرات و تغییرات اساسی در آن صورت نگرفته است اما با تمام مشکلات موجود از جمله کمبود اعتبارات و کم بودن زمان برای انجام نواقص استادیوم، اگر تلاش دفتر فنی و مهندسی اداره کل و حضور شبانه‌روزی پیمانکار نبود این اتفاق مهم میسر نمی‌گردید
اولین دیدار دو تیم فوتبال فجر شهیدسپاسی و گل‌گهر سیرجان، در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی