[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فرهنگ ورزشکاری دفاع مقدس به خوبی به جوانان انتقال یافته است، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ پاسدار قاسم علیپور معاون هماهنگ کننده سپاه فجر در دومین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان کازرون که به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد، بیان داشت:اهداء مدال جهانی به شهید گمنام نشان دهنده انتقال صحیح فرهنگ دفاع مقدس به نسل جوان کشور می‌باشد.
وی ضمن گرامیداشت و تبریک هفته وحدت، میلاد پیامبر اکرم(ص)و امام جعفر صادق(ع) و تشکر از دست اندرکاران برپایی مراسم 135شهید ورزشکار شهرستان کازرون افزود:تاریخ کشور ایران نشان می‌دهد که مردان دفاع مقدس به خوبی جنگیدند و نگذاشتند یک وجب از خاک کشور جدا شود و باید قدردان شهدا،ایثارگران و رزمندگان انقلاب اسلامی ‌باشیم.
سرهنگ علیپور ادامه داد: اگر در عاشورا ظهیربن قیر داشتیم این جا ظهیربن قیرها داریم و سلام بر آن‌ها که از نفس و قامت و خاک افتادند تا ما از نفس و قامت و برخاک نیفتیم و در نظام جمهوری اسلامی ‌در هر مسئولیتی باید قدردان آن‌ها باشیم.
وی به اهمیت دشمن شناسی در زمان حال اشاره نمود و تصریح داشت:امروز دشمنان نظام جمهوری اسلامی ‌ایران از همه ظرفیت‌ها علیه ما برای تغییر و انحراف فکری در جامعه تلاش دارند و خطر تعریف بغل گوش ماست و رسالت همه امروز سنگین است در مقابله با دشمن.
معاون هماهنگ کننده در سپاه فجر اذعان نمود:دشمنان انقلاب امروز پاشنه آشیل را در موضوع اقتصادی دیده و با هفت جنگ ترکیبی دیپلماتیک،جنگ نرم،جنگ اطلاعاتی،جنگ سیاسی، جنگ سایبری، جنگ نامنظم وجنگ اقتصادی وارد میدان شده و باید حواسمان به فرمایشات مقام معظم رهبری در برابر خطرها باشد .
وی با اشاره به نقش رزمندگان شهرستان کازرون در دفاع مقدس خاطر نشان نمود: در دفاع مقدس در سخت‌ترین و حساس‌ترین نقاط نبرد رزمندگان شهرستان کازرون حضور فعال داشتند و امروز جا دارد به کمک خیرین و صنعتگران کازرونی جایگاه شهرستان کازرون در سایر رشته‌های قهرمانی همانند هندبال تقویت یابد.
همچنین در این مراسم ابتدا سرهنگ توکل فرمانده سپاه ناحیه کازرون با خیر مقدم به یادگار هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم حاج رحیم قنبری با خاطره گویی به ایراد سخن پرداخت و در انتها از خانواده‌های معظم شهدای ورزشکار و جانبازان70درصد کازرونی در رشته‌های قهرمانی کشوری و جهانی با اهداء لوح سپاس وهدیه با حضور مسئولین تجلیل به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی