[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

استاندار فارس: حمایت روانی کادر درمان در اولویت باشد ، روزنامه شیراز نوین

همزمان با سالروز ولادت پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و میلاد امام جعفر صادق(ع)، استاندار فارس از غرفه دستاوردهای بیمارستان نمازی شیراز بازدید کرد. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی بیمارستان نمازی، استاندار فارس در این برنامه، ضمن بازدید از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه از پیگیری و برنامه ریزی برای برطرف شدن مسائل مختلف حوزه درمان به ویژه در مرکز آموزشی درمانی نمازی خبر داد.
دکتر «محمدهادی ایمانیه» با اشاره به پیگیری مسائل مهم بیمارستان نمازی با بهره مندی از مشارکت خیران حوزه سلامت برای تقویت و نوسازی زیرساخت‌های بیمارستان، بر حمایت روانی از کارکنان در بحران شیوع ویروس کرونا و لزوم تقویت آموزش ضمن خدمت آنان، تأکید کرد.
«محمدصادق مسعودی» سرپرست بیمارستان نمازی نیز در این بازدید، با اشاره به ارائه خدمات مناسب در بیمارستان نمازی، حمایت و توجه مسئولان به مجموعه سلامت را سبب دلگرمی کارکنان این حوزه و گامی مؤثر در راستای افزایش رضایت مراجعان برشمرد. مدیر بیمارستان نمازی نیز گفت: همزمان با میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، نمایشگاهی از دستاوردهای بیمارستان نمازی با حضور واحدهای مختلف برگزار و عملکرد این بیمارستان به مراجعان و بازدیدکنندگان معرفی شد. «مهدی خان سالار»، ارائه آموزش‌های مرتبط با احیای قلبی‌ریوی به کارکنان و مراجعان از سوی کارکنان واحد آموزش ضمن خدمت بیمارستان را از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه، عنوان کرد. او با اعلام اینکه بیستم مهر زادروز مرحوم «محمد نمازی» بزرگ‌ترین خیر عرصه سلامت شیراز است، اضافه کرد: هرساله یاد این نیک اندیش عرصه سلامت در این مرکز درمانی گرامی داشته می‌شود. در این بازدید، دکتر «محمدرضا ادراکی» رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و تعدادی از مسئولان بیمارستان نمازی نیز حضور داشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی