[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

شهردار شیراز: پتانسیل‌های منطقه یک شناسایی شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین، شهردار شیراز با همراهی معاون مالی و اقتصادی شهرداری و جمعی از مدیران شهری به صورت سرزده از ساختمان شهرداری منطقه یک شیراز بازدید کردند.
مهندس سید احسان اصنافی در این بازدید از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت به شهروندان قرار گرفته و به گفت‌وگو با پرسنل شهرداری منطقه و مراجعان پرداخت.
شهردار شیراز در این بازدید اظهار داشت: باید پتانسیل‌های منطقه شناسایی شده و در جهت ارائه بهتر و مطلوب‌تر خدمات به مردم به‌کارگیری شود.
وی با اشاره به تسهیل در کار مردم عنوان کرد: از سختگیری‌های غیرضروری و بیجا در امور شهروندان باید جلوگیری شود تا در سریع ترین زمان ممکن کار آنها انجام شود. به گفته مهندس اصنافی صدور پروانه‌ها، کارشناسی و نقشه برداری در مناطق شهرداری شیراز نیاز به سرعت بخشیدن دارد. وی با تأکید بر شهروندسپاری اذعان داشت: فرایندهای موجود را باید در سامانه‌های شهرداری پیاده کنیم و سپس در ادامه گزینه‌های دیگر را برای راحتی و سهولت مردم به سامانه اضافه کنیم.
شهردار شیراز با اشاره به کمبود بوستان و فضای سبز در منطقه یک تصریح کرد: بوستان و فضای سبز می‌تواند باعث نشاط و شادابی مردم و احیای منطقه شده که باید برای آن برنامه ریزی داشته باشیم.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی