[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۶۸
  • دوره جدید

ملت ایران مسیر آینده خود را برگزید، روزنامه شیراز نوین

وزیر نفت در پیامی از حماسه حضور پرشور و کم‌نظیر مردم عزیز ایران در انتخابات ریاست جمهوری 29اردیبهشت قدردانی کرد.
متن پیام مهندس بیژن زنگنه، وزیر نفت به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«حماسه حضور پرشور و کم‌نظیر مردم عزیز ایران در انتخابات ریاست جمهوری 29اردیبهشت‌، شایسته سپاس به درگاه خداوند و صمیمانه‌ترین تبریکات به پیشگاه مقام معظم رهبری و ملت بزرگی است که بی‌هیچ شبهه و تردیدی، پیروز واقعی این رویداد و آزمون تاریخی بودند.
بی‌گمان مشارکت هوشمندانه ایرانیان در این انتخابات و آرای برآمده از صندوق‌ها، گواه متقنی بر آگاهی، قدرت تحلیل و موقعیت‌شناسی ملتی است که در کوران حوادث و فراز و نشیب روزگار، آبدیده و بالنده شده و به نیکی دریافته است که خواسته‌هایش را می‌تواند با حضور در انتخابات به عنوان مهمترین نماد مردم‌سالاری مطالبه کرده و به کرسی بنشاند. راهی که مردم ما برگزیدند، میانه‌روی و اعتدال، پرهیز از افراط‌گرایی، نفرت‌پراکنی و دوری از خشونت بود. این انتخابات صحنه تصمیم‌گیری و روشی مردم سالارانه برای حل مسالمت‌آمیز اختلاف‌نظرهای سیاسی برپایه رأی مردم بود و نه آغازی برای تعمیق منازعات بین جریان‌های سیاسی. مردم ما در این انتخابات با شنیدن و درک نظرها و دیدگاه‌های مختلف، راه آینده خود را برگزیدند و همه باید به این خواست و اراده احترام بگذارند. اکنون این دولت و دیگر ارکان نظام جمهوری اسلامی‌اند که باید در عمل نشان دهند، شایستگی اعتماد این ملت نجیب و فهیم را دارند. ما با تأکید بر مشترکاتمان برای توسعه ایران و به ویژه برای آینده بهتر جوانان و زندگی محرومان جامعه، باید دست در دست یکدیگر و همه با هم ایران عزیز را بسازیم.
در پایان به حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی که بار دیگر با آرای اکثریت قاطع مردم به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم برگزیده شدند، تبریک و تهنیت گفته و توفیق روزافزون ایشان را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‎نمایم.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی