[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

فجرشهیدسپاسی شیراز ۰ گل گهر سیرجان ۱ فجر همچنان در حسرت گل و امتیاز، روزنامه شیراز نوین

 میثم محجوبی - شیرازنوین
فجرشهیدسپاسی در نخستین بازی خانگی لیگ برتری‌اش تن به شکست داد. این تیم عصر دیروز در ورزشگاه حافظیه میزبان گل گهر سیرجان بود و به رغم ارائه یک بازی پایاپای، در نهایت بازی را به میهمانش واگذار کرد.
بازیکنان فجرشهیدسپاسی: ایمان صادقی خجسته، سعید زارع، میلاد احمدی، حمید نعمتی، محمد کاظمی نصرآبادی، سیروان قربانی، محمد قنبری، احمدرضا زنده روح، اتابک زارعی، علی ملائی و رضا آقابابایی
بازیکنان گل گهر: محسن فروزان، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، مهدی تیکدری نژاد، یونس شاکری، مرتضی تبریزی، فرشید باقری، میلاد زکی پور، سعید صادقی، مسیح زاهدی و امین پورعلی رودینه
در نیمه اول بازی کاملاً متعادل دنبال شد و هر دو تیم به موقعیت‌هایی دست یافتند که منجر به گل نشد. نخستین موقعیت در دقیقه 22 برای فجر ایجاد شد که ارسال کاشته احمدرضا زنده روح بازیکن سابق گل گهر با ضربه سر کاپیتان حمید نعمتی همراه شد اما از بالای دروازه فروزان به بیرون رفت.
در دقیقه 30 این بار گل گهر صاحب یک ضربه آزاد شد که ارسال سعید صادقی با اثرگذاری فرشید باقری می‌رفت منجر به گل شود که این توپ را مدافعان فجر به موقع برگشت دادند. دقیقه 38 نیز یونس شاکری مهاجم بلندقامت گل گهر صاحب موقعیت شد که چرخش و ضربه او به پای مدافع برخورد کرد و برگشت داده شد.
دو دقیقه بعد، فجر تا آستانه فروپاشی دروازه گل گهر پیش رفت و ارسال آقابابایی با دفع اشتباه مدافع گل گهر به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. کرنر ارسالی را هم محمد کاظمی نتوانست به گل تبدیل کند.
اما گل گهر در دقایق پایانی خطرناک ظاهر شد و دوبار می‌توانست به گل برسد اما ضربات امین پورعلی در دقایق 43 و 45 را ایمان صادقی دروازه‌بان آماده فجری‌ها مهار کرد.
در نهایت پس از سه دقیقه وقت تلف شده، نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید، ضمن اینکه گل گهر در دقیقه 35 مجبور شد مهاجم مصدوم خود مرتضی تبریزی را از بازی خارج کرده و بهنام برزای را به جای وی وارد بازی کند.
در نیمه دوم بازی کم موقعیت‌تری را شاهد بودیم. در دقیقه 68 ضربه خطرناک مسیح زاهدی در دستان ایمان صادقی قرار گرفت. در دقیقه 72 هم ارسال آقابابایی با ضربه سر میلاد احمدی مواجه شد اما توپ او با برخورد با مدافع حریف به کرنر رفت. در دقیقه 73 امین پورعلی باز هم صاحب موقعیت گلزنی شد که مدافعان فجر به خوبی توپ را دفع کردند.
در دقیقه 90 سه دقیقه وقت تلف شده اعلام شد و در حالی که اکثریت حاضران در ورزشگاه نتیجه تساوی بدون گل را پذیرفته بودند، اما یک ضربه کرنر ارسالی و شوت سنگین میلاد زکی‌پور از پشت محوطه جریمه، باعث شد تا توپ به طاق دروازه ایمان صادقی چسبیده و سه امتیاز بازی به سود شاگردان قلعه نویی که از حضور روی نیمکت تیمش محروم است، واریز شود.
بدین ترتیب فجرشهیدسپاسی بدون امتیاز از دو بازی، در انتهای جدول 16 تیمی لیگ یک قرار گرفت. فجری‌ها در هفته سوم رقابت‌ها روز هشتم آبان‌ماه در آبادان به مصاف نفت این شهر می‌روند و جمعه 14 آبان در شیراز میزبان استقلال خواهند بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی