[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۵۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین 
امروز اطرافیان و موقعیت‌هایی که برایتان پیش می‌آیند طبق انتظاراتتان نیستند. کارهایتان را اولویت‌بندی کنید و بااحتیاط و حوصله پیش بروید. همیشه عمل کردن مهم‌تر از حرف زدن است؛ اما حرفی که با دقت گفته شود، حتی کوه را هم جابجا خواهد کرد. 
اردیبهشت
امروز برای حمایت از یکی از دوستانتان خودتان را وارد ماجرایی خواهید کرد که ممکن است به ضررتان تمام شود. قبل از هر کاری و به زبان آوردن هر کلامی، همه جوانب را در نظر گرفته و از اینکه برایتان دردسری به همراه نخواهد داشت مطمئن شوید. کسی که دوستش دارید ناراحتتان کرده و شما نگران هستید که نتوانید احساس خود را از او پنهان کنید. بهتر نیست در مورد این مسئله صحبت کنید؟  
خرداد 
رویاها و اهدافتان نزدیکتر از هر زمان دیگری به نظر می‌رسند و شما حاضرید خودتان را برای رسیدن به هدفتان تحت فشار قرار دهید. در این راه با افرادی که می‌توانند شما را حمایت کنند ارتباط برقرار کنید. قدرت تفکرتان را به کار بگیرید تا به بهترین نتایج برسید. میلی که به متحول کردن زندگیتان احساس می‌کنید را قدر بدانید؛ اما خوشبختی واقعی را باید ابتدا در ذهن خود بسازید.
تیر
امروز شما آماده‌اید برای نزدیکتر شدن به اهداف‌تان از منطقه امن خود خارج شوید و در مقابل چیزهایی که شما را متوقف می‌کرده‌اند با قدرت تمام خواهید ایستاد. احتمال اینکه آنچه می‌خواهید را به این راحتی‌ها در مغازه‌ها پیدا کنید خیلی کم است.. مغازه‌های آنتیک‌فروشی و سمساری‌ها جاهای بهتری برای یافتن شیء مورد نظرتان خواهند بود.
مرداد 
اگر چیزی را گم کرده‌اید، امشب در عالم خواب جایی که می‌توانید آن را پیدا کنید را خواهید دید. شما جسارت و شهامت زیادی در خود احساس می‌کنید. یکی از دوستان و نزدیکان مورد اعتمادتان با حرف‌هایش شور و هیجان بیشتری برای دنبال کردن رویاهایتان به شما خواهد بخشید و شما قدم در راه جدیدی خواهید گذاشت. 
شهریور 
شما آماده‌اید با اعتمادبه‌نفس هر مانعی که سر راهتان قرار بگیرد را از میان بردارید. در رویارویی با این مشکلات کمی خلاقیت به خرج داده و فراتر از روش‌های تکراری بروید. امروز عشقتان کمی بداخلاق و بدقلق شده است و دلش هم نمی‌خواهد در مورد آن صحبت کند. بهتر است او را به حال خودش بگذارید. سعی کنید تا فردا کمی از او فاصله بگیرید و بگذارید به حال خودش باشد. 
مهر 
امروز شما از ارتباط با دیگران لذت می‌برید و از اتفاقات خوشایندی که برایتان می‌افتند نیز خوشحال هستید. همیشه صداقت در رفتار و کلامتان را حفظ کنید، مهربانی در کلامتان خیلی بیشتر می‌تواند اثرگذار باشد. اگر اهل ورزش هستید و این اواخر بیش از اندازه به خودتان فشار آورده‌اید، امروز را به خودتان استراحت بدهید و اگر اصرار دارید ورزش کنید، بیشتر تمرینات کششی انجام دهید.
آبان 
امروز در راه رسیدن به هدفی که این اواخر احساس می‌کرده‌اید فقط یک قدم با شما فاصله دارد، با موانع غیرمنتظره‌ای روبرو خواهید شد. با این مشکل روبرو شده و آن را حل کنید و به راهتان ادامه دهید. امروز شما آماده‌اید هر کاری که به شما محول می‌شود را به خوبی و با سرعت انجام دهید و هیچ محدودیتی در توانایی‌هایتان احساس نمی‌کنید. 
آذر
زندگی یک بازی است، کودک درونتان را آزاد بگذارید تا راهی که می‌خواهد را در پیش بگیرد. امروز ممکن است به شخص جدیدی معرفی شوید که در مرحله‌ای از زندگیتان نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. این شخص به احتمال زیاد دوست خوبی برای شما خواهد شد و حتی اگر از جنس مخالف باشد، این احتمال وجود دارد که رابطه‌ای عاشقانه بین شما ایجاد شود.
دی 
احساس می‌کنید ماجرای اسرارآمیزی دارد در اطرافتان اتفاق می‌افتد و ذهنتان درگیر پی‌بردن به آن است. باید حواستان را جمع کنید که جواب‌هایتان را به گونه‌ای پیدا کنید که باعث معذب شدن یا ایجاد واکنش منفی در دیگران نشود. کارهایتان را اولویت‌بندی کرده و آنهایی که فوریت ندارند را برای فردا بگذارید. 
بهمن
شما امروز آماده هستید طوری پیش بروید که هیچ‌کس به گرد پایتان هم نرسد. احساس می‌کنید از پس انجام هر کاری برمی‌آیید. حرف‌ها و نظراتتان را به کسی تحمیل نکنید و به حرف‌های آنها هم گوش کنید. امروز با نگاهی به درونتان و دیدن تغییرات عمیقی که در وجودتان ایجاد شده، شاید کمی نگران شوید؛ اما اینها نشانگر رشد فردی شما هستند.
اسفند
شما امروز برعکس همیشه موقع انجام کارهایتان غرغر نمی‌کنید و دوباره نسبت به استعداد و توانایی خود احساس اعتماد می‌کنید. دور بودن از عشقتان باعث ناراحتی شما شده است. تلاش برای برقراری ارتباط تلفنی نیز به احتمال زیاد بی‌نتیجه خواهد بود. خودتان را تا زمانی که طرف مقابلتان خودش با شما تماس بگیرد، با انجام کارهای دیگر سرگرم کنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی