[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

اعتبار ۱۰۰میلیاردی به ۲ شهرک صنعتی بختگان ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: امسال 100میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و تکمیل زیرساخت‌ها در شهرک صنعتی آباده طشک و ناحیه صنعتی تنگ حنا در شهرستان بختگان اختصاص یافته و بر این اساس نیز 8 طرح عمرانی اجرا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی در بازدید از شهرک‌های صنعتی شهرستان بختگان گفت: تاکنون در این دو شهرک صنعتی 42 سرمایه گذار با این شرکت قرارداد منعقد کرده و 18 واحد فعال با اشتغال 350 نفر در مرحله فعالیت قرار دارند.
فتوحی با بیان اینکه هم اکنون طرح جدول گذاری در شهرک آباده طشک به طول 11 کیلومتر و اعتبار 38 میلیارد ریال در حال اجراست، گفت: طرح‌های تکمیل شبکه روشنایی، آسفالت ورودی اصلی، تکمیل ساختمان نگهبانی و نیز تکمیل شبکه فشار متوسط برق نیز در دستور کار قرار دارد. وی افزود: در خصوص تأمین پایدار آب نیز توافقاتی انجام شده که امیدواریم با تحقق آب پایدار واحد‌ها تأمین شود. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس افزود: در شهرک صنعتی آباده طشک طرح بزرگی در حال استقرار است و این شهرک صنعتی در سال‌های آینده به یکی از قطب‌های اشتغال و رونق تولید تبدیل می‌شود. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه همچنین با اشاره به اجرای طرح شبکه داخلی گاز با اعتبار 33 میلیارد ریال گفت: این طرح به پایان رسیده و منتظر وصل به شبکه سراسری گاز است.
وی همچنین بر تکمیل زیرساخت‌ها در ناحیه صنعتی تنگ حنا در شهرستان بختگان تأکید کرد و گفت: طرح‌های ساخت اتاق نگهبانی و زیرسازی وآسفالت برخی بلوارها در برنامه امسال قرار گرفت و اعتبارات آن تخصیص خواهد یافت. فتوحی در ادامه افزود: این ناحیه صنعتی یکی از مراکز مهم استقرار صنایع فرآوری سنگ مرمریت و نیز فرآوری کروم محسوب می‌شود و واحدهای مختلفی در حال بهره برداری یا ساخت و ساز می‌باشند؛ بنابراین توسعه و تکمیل زیرساخت‌های این ناحیه صنعتی در اولویت امسال این شرکت قرار دارد.
وی با بیان اینکه هم اکنون مجموعه فرآوری کرومیت در این ناحیه صنعتی فعال است، ضمن دستور جهت رفع مشکل این واحد صنعتی گفت: حمایت از واحدهای صنعتی در اولویت ما قرار دارد و سعی می‌کنیم با استفاده از ظرفیت‌های قانونی این مشکلات را رفع کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی