[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

راز پدرکشی فاش شد ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش دریافتی شیرازنوین از پایگاه خبری پلیس فارس، رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با دستگیری 5 نفر، جسد یک زن و شوهر پس از یک سال در قناتی در اطراف روستای «نره‌شهر» از توابع شهرستان داراب کشف شد.
سرهنگ «کاووس حبیبی» اظهار داشت: در پی مفقودی یک زن و شوهر 59 و 69ساله در سال 99 در شهرستان داراب، پیگیری موضوع جهت پیدای کردن آنان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند که پسر مرد مفقود شده 4 نفر را اجیر کرده که پدر و مادر (مادر ناتنی) خود را به قتل برسانند. رئیس پلیس آگاهی استان گفت: کارآگاهان در تحقیقات تکمیلی به نتیجه رسیدند که عاملان مفقودی توسط 4 نفر با اسلحه کمری به قتل رسیده‌اند و در قناتی در اطراف روستای «نره‌شهر» از توابع شهرستان داراب دفن شده‌اند.
سرهنگ «حبیبی» با بیان اینکه کارآگاهان پس از هماهنگی با مقام قضایی موفق شدند هر 4 متهم (35 الی 45ساله) طی دو عملیات ضربتی دستگیر کنند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه یکی از متهمان یک قبضه اسلحه کمری و یک تیغه خشاب و 5 فشنگ مربوطه که در صحنه قتل از آن استفاده شده است، کشف شد. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی اولیه علت قتل را اجیر شدن از سمت فرزند مقتول اعلام کردند، عنوان داشت: اجساد متوفیان با کمک عوامل امدادی در قنات 8 متری در اطراف روستای نره‌شهر از توابع شهرستان داراب کشف شد.
وی با بیان اینکه هر 4 متهم و فرزند مقتول که با یکدیگر نقشه قتل کشیده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، خاطرنشان کرد: پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت شوند، به شدت و برابر قانون برخورد می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی