[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

ورزشکاران واقعی ادامه دهنده راه شهدا هستند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش زهرا پناهی خبرنگار شیراز نوین، فرمانده گردان ثارالله(ع) از تیپ المهدی(عج)دردفاع مقدس گفت: ورزشکاران واقعی در هر زمان شهدا و ادامه دهنده راه آنان هستند.
پیشکسوت جهاد و شهادت، حاج رحیم قنبری از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم در یادواره 135شهید ورزشکار شهرستان کازرون ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بیان نمود: امروز هرکجا که هستیم مدیون خون شهدا هستیم.
سردار قنبری ضمن بازگویی خاطراتی از زمان جبهه و جنگ و پاسداشت یاد شهدا عنوان کرد: کازرون با دارا بودن 5 گردان رزم و حضور در سایر نقاط درگیری با دشمن بعثی نقش بسیار فعالی در زمان جنگ تحمیلی ایفا کرد. وی اضافه کرد: شهرستان کازرون با تقدیم 1300شهید به انقلاب اسلام ‌یکی از شهرهای شاخص در عرصه جهاد و شهادت می‌باشد و جا دارد که این نقش هم برای جوانان بازگو شود و هم در کشور برجسته‌تر نمایان و جاودان بماند. فرمانده گردان ثارا...(ع)لشکر33المهدی(عج)دوران دفاع مقدس تصریح نمود: امروز زائرانی که از کشور به زیارت ابا عبدالله الحسین(ع)مشرف می‌شوند، خون شهداء دفاع مقدس فرش راه آنان می‌باشد. وی با توجه به نقش شهرستان کازرون در دفاع مقدس اذعان داشت: نقش رزمندگان شهرستان کازرون از حضور در همان روزهای اول جنگ در سوسنگرد و نبرد با دشمن در کنارشهید چمران بر هیچ کس پوشیده نیست و افتخار داریم در استان فارس بعد از شیراز دومین شهر در تقدیم شهدا برای کشور هستیم. سردار رحیم قنبری نقش ورزشکاران در زمان دفاع مقدس را یادآور شد و خاطرنشان نمود: ورزشکاران حضور فعال  و برجسته‌ای در دفاع مقدس داشتند و در همه رشته‌ها در این راه شهید تقدیم نموده‌ایم و بیشترین شهدا در بین ورزشکاران دفاع مقدس مربوط به شهدای باستانی‌کار می‌باشد. وی در پایان خاطرنشان نمود: به برکت خون شهدا امروز هیچ کشوری جرئت نگاه چپ به کشور را ندارد و این عظمت و افتخار  در ادامه راه شهدا و ایثارگران رقم خورده است. رحیم قنبری  متولد 1337 شهرستان کازرون، فرمانده گردان ثارالله(ع) تیپ 33 المهدی(عج) فارس می‌باشد که پس از دو سال اسارت در زندان رژیم بعث عراق در سال 69 دوباره در خاک وطن سر به سجده می‌گذارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی