[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

سد پارسیان تکمیل می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: پس از بازدید از سد پارسیان در شهرستان ممسنی مقرر شد با پیگیری‌های نماینده مجلس و قول مساعدی که از رئیس جمهور و وزیر نیرو گرفته‌ایم، به زودی شاهد تکمیل و به بهره برداری رسیدن این سد پس از ۲۸ سال باشیم.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه پس از تصدی کرسی مدیریت ارشد در استان فارس، سفر به شهرستان‌های مختلف استان و بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان‌ها از نزدیک را در دستور کار قرار داده است.
استاندار فارس در راستای این برنامه سفری یک روزه به شهرستان ممسنی و بازدید‌هایی از پروژه‌ها و بخش‌های مختلف استان، به بررسی مشکلات و ارائه دستورات لازم برای رفع موانع و ایجاد رفاه هرچه بیشتر در این منطقه پرداخت.
دکتر ایمانیه در جمع‌بندی نهایی خود از این سفر عنوان کرد: پس از بازدید از سد پارسیان در این شهرستان مقرر شد با پیگیری‌های نماینده مجلس و قول مساعدی که از رئیس جمهور و وزیر نیرو گرفته‌ایم، به زودی شاهد تکمیل و به بهره برداری رسیدن این سد پس از ۲۸ سال باشیم.
جاده نورآباد به بوان از دیگر  پروژه‌هایی بود که استاندار فارس در این سفر از آن بازدید کرد. وی در این خصوص گفت: امیدواریم مشکل تونل این مسیر تا آخر سال رفع شود و  قطعه ای از این راه آماده بهره برداری باشد.
دکتر ایمانیه با بیان اینکه این مسیر جاده ای پرخطر با تصادفات منجر به مرگ است، بر لزوم تسریع احداث پروژه مذکور تأکید کرد. با دستور استاندار فارس گازرسانی و آب‌رسانی به ۲۰ روستای شهرستان ممسنی نیز اجرایی خواهد شد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با ابراز تأسف از اینکه دو پروژه ورزشگاهی در شهرستان ممسنی نیمه کاره مانده و رو به تخریب است، از دستور خود برای تکمیل هرچه سریع تر این پروژه‌ها خبر داد. وی پس از بازدید خود از ساختمان شهرداری نورآباد، ابراز امیدواری کرد تصمیمات لازم برای این پروژه 
اتخاذ شد.
استاندار فارس که در این سفر به زیارت قبور شهدای گمنام در تپه نورالشهدا نورآباد رفته بود، از تخصیص اعتبار برای احداث یک مجتمع فرهنگی در این مکان خبر داد.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد کلینیک ویژه بیمارستان ولیعصر(عج) تا پایان سال تکمیل شود و در اختیار مردم شریف قرار گیرد. 
 بخش ام‌آرآی در این شهرستان نیز از دیگر نیازهای اصلی بود که دکتر ایمانیه بر لزوم راه اندازی هرچه سریع‌تر آن تأکید کرد. وی همچنین افزود: ۱۲ پروژه مدرسه سازی در ممسنی به زودی تکمیل خواهد شد.
استاندار فارس یادآور شد: یکی از خواسته‌های مردم تکمیل جاده دالین به نورآباد است که در سفر هیئت دولت دستورات لازم در این خصوص گرفته شده و پس از آن نیز پیگیری‌ها از طریق وزارت راه انجام شده که بر این اساس مقرر شد قطعات یک و سه این مسیر نیز ساخته شود و به زودی مورد استفاده قرار گیرد. 
دکتر ایمانیه در این سفر همچنین به دعوت خانم لیلا کشاورز، از دانشجویان دانشکده پزشکی که قهرمان بین المللی تکواندو است، از روستای دیده‌بان در بخش دشمن زیاری بازدید کرد. وی در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه منطقه دشمن‌زیاری عنوان بزرگ‌ترین تاکستان دیم کشور را به خود اختصاص داده است، عنوان کرد: رفع مشکلات این تاکستان با سرمایه گذاری بخش خصوصی و ایجاد صنایع تبدیلی با هدف ایجاد اشتغال و تقویت گردشگری، در دستور کار قرار می‌گیرد.
مشکل آنتن دهی تلفن همراه در روستای دیده‌بان از دیگر مواردی بود که استاندار فارس دستور بررسی و رفع آن را صادر کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی