[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

پایان قلدری‌های ستار چهل‌تیکه در لارستان، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی لارستان از دستگیری یک نفر از اراذل و اوباش ملقب به «ستار چهل‌تیکه» در این شهرستان خبر داد. سرهنگ داود امجدی در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در پی ارجاع یک فقره نیابت قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جهرم مبنی بر جلب متهم ملقب به ستار چهل‌تیکه به اتهام ایراد ضرب و جرح عمدی با سلاح گرم، حمل و نگهداری اسلحه غیرمجاز جنگی از نوع کلاشینکف و قدرت نمایی با سلاح و همچنین اخلال در نظم عمومی مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی پلیس فارس، او افزود: کارشناسان پلیس امنیت عمومی لارستان با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی موفق شدند متهم را در حالی که با یک سواری پژو پارس در محور مواصلاتی این شهرستان در حال تردد بود، شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی لارستان با بیان اینکه در سوابق متهم جرائمی از جمله قدرت نمایی با سلاح، اخلال در نظم عمومی، ایراد ضرب و جرح و حمل و نگهداری اسلحه به چشم می‌خورد، عنوان داشت: این فرد اراذل و اوباش برای سیر مراحل قانونی تحویل پلیس امنیت عمومی شهرستان «جهرم» شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی