[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۳۱
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: انتخابات در این استان در آرامش و امنیت برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

 

ایرنا: فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به مشارکت 20 هزار تن از کارکنان این نیرو در تامین امنیت انتخابات 29 اردیبهشت گفت: انتخابات در این استان در آرامش و امنیت کامل برگزار شد و تاکنون هیچگونه بحث سوء امنیتی در رابطه با انتخابات در سطح این استان گزارش نشده است.  سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با قدردانی از حضور حماسی و پرشور مردم در انتخابات افزود: انتخابات رزمایشی بزرگ و همه جانبه برای نیروی انتظامی بود و عوامل این نیرو توانستند مقتدرانه و با همکاری سایر دستگاه های امنیتی، امنیت انتخابات را فراهم کنند. 
وی اظهار کرد: با توجه به تجربه سال های گذشته نیروی انتظامی در زمینه تامین امنیت انتخابات، با همکاری سایر دستگاه‌های امنیتی، امنیت لازم برای برگزاری یک انتخابات خوب همراه با آرامش در استان فارس فراهم شد. 
فرمانده انتظامی فارس ادامه داد: پلیس با اشراف اطلاعاتی کامل و همچنین تجزیه و تحلیل انتخابات سال های گذشته، تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد و اجازه نداد هیچگونه خدشه ای به روند انتخابات وارد شود. 
سردار گودرزی از همکاری بسیار مناسب مردم با پلیس در جهت خلق این حماسه بزرگ نیز تقدیر کرد و افزود: مقبولیت و مشروعیت نیروی انتظامی باعث افزایش اعتماد مردم شده و این موضوع در عرصه مهم انتخابات به خوبی نمایان بود. 
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار شد و حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی با کسب با 23 میلیون و 549 هزار و 616 رای به عنوان دوازدهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران برگزیده شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی