[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

اختلافات باید در اتاق دربسته حل شود، روزنامه شیراز نوین

غلامحسین پیروانی،در قبول هدایت تیم دسته دومی ایمان سبز شیراز اظهار داشت: سال 96 فجر شهیدسپاسی در دور رفت 4 امتیاز گرفته بود، در دور برگشت 34 امتیاز آوردیم و اوت نشدیم اما به هر حال به اختلاف سلیقه با مسئولان از این تیم جدا شدم، در این مدت در آکادمی فوتبال خودم کار می‌کردم و همچنین هدایت تیم پیشکسوتان شیراز را برعهده داشتم.
وی تصریح کرد: این تیم جوان و 99 درصد شیرازی است. ان‌شاالله بتوانیم جوان‌های خوبی تحویل فوتبال کشور بدهیم. من عاشق هستم، نه کاسب، امیدوارم با کمک خدا و همت این بچه‌ها تیم را به لیگ دسته یک برسانیم. می‌گویند نباید در فوتبال افکار قدیمی باشد اما الآن در تمام تیم‌ها به سختی دو بازیکن بومی پیدا می‌کنید. می‌گویند چرا سازندگی نیست؟ به هر حال مربیان هم حق دارند که نمی‌توانند از بازیکنان جوان و آینده‌دار در تیم‌هایشان استفاده کنند چون امنیت شغلی ندارند. این شرایط حتی برای مدیران عامل هم وجود دارد. فوتبال ما به جایی رسیده که اگر نسل جهانبخش، طارمی، آزمون، امیری و... کنار بروند دیگر بازیکنی نداریم.
پیروانی در مورد اینکه اگر این تیم به لیگ یک صعود کند در کنار قشقایی دیگر نماینده فوتبال شیراز قرار خواهد گرفت، گفت: در هر حال هر چه خدا بخواهد همان می‌شود. تلاش می‌کنیم به لیگ یک برسیم و در کنار تیم قشقایی نمایندگان خوبی برای شیراز باشیم. قشقایی هم تیم خیلی خوبی است و الآن مربی بزرگ و صاحب نامی دارد. او چند سال بازیکن خود من در فجر شهیدسپاسی بود و از نظر اعتقادی و معنوی هم بازیکن خیلی خوبی است. به رجب‌زاده تبریک می‌گویم، تیم شهر خودش را تحویل گرفت، امیدوارم بتواند امسال با قشقایی به موفقیت‌های خوبی برسد و حتی به لیگ برتر صعود کند.
پیروانی در مورد شرایط این تیم در فصل جدید پس از گذشت دو هفته عنوان کرد: فجرشهید سپاسی فوتبال خوبی را ارائه کرد اما دو باخت را تجربه کرد که حقش نبود. این تیم، تیم شهید و بابرکت است. فجرشهید سپاسی، تیمی مردمی است و مسئولان باید به آن کمک کنند.
پیروانی در مورد اینکه به نظر می‌رسد اختلافاتی بین کادر فنی و مدیریت باشگاه به وجود آمده، گفت: من خیلی در جریان این مسئله نیستم اما اگر اختلافی هم باشد،باید بروند در اتاق دربسته صحبت کنند و اشتباه هم را بگویند. گل بی‌عیب خدا است. به نظرم علی اصغر کلانتری هم نباید در عصبانیت تصمیم بگیرد و صحبت کند. بهتر از این هم می‌توان برخورد کرد اما در کل امیدوارم فجرشهیدسپاسی در فصل جدید لیگ برتر نتایج خوبی بگیرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی