[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

با رأی اعضای مجمع : رئیس هیئت تنیس فارس در سمت خود ابقا شد ، روزنامه شیراز نوین

با رأی اعضای مجمع، کاظم چابک به مدت ۴ سال دیگر به عنوان رئیس هیئت تنیس استان فارس انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، انتخابات هیئت تنیس استان فارس صبح دیروز ۵ آبان‌ماه با حضور داود عزیزی رئیس فدراسیون، عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان، محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش و اعضای مجمع در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
کاظم چابک، صادق محمد کرمی و جمیله کشاورز کاندیداهای این مجمع بودند.
در پایان کاظم چابک با کسب ۱۴ رأی از ۱۶ رأی گرفته شده از اعضای مجمع به مدت 4 سال دیگر سکان‌دار تنیس استان فارس شد.
کاظم چابک پیش از این نیز به مدت ۴ سال مسئولیت هیئت استان را بر عهده داشت، ضرغام محمد کرمی نیز ۲ رأی از اعضای مجمع کسب کرد.
عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان فارس در این مجمع گفت: ورزش تنیس می‌تواند به عنوان یک ورزش همگانی در دسترس افراد جامعه قرار گیرد.
وی با نوید ساخت زمین تنیس در مجموعه ورزشی پارس گفت: زمینی در مجموعه پارس شیراز به ورزش تنیس اختصاص یافته و ساخت زمین تنیس در این مجموعه آغاز می‌شود.
مدیر کل ورزش و جوانان با اعلام خبر ابلاغ قانون جدید مجامع انتخاباتی هیئت‌های ورزشی گفت: طبق این قانون، اعضای مجمع حداقل به ۳۰ نفر افزایش می‌یابد و سایر دستگاه‌های اجرایی از جمله شهرداری‌ها، ورزش دانشگاهی، ورزش کارگری و نیروهای مسلح در این مجامع دارای نماینده می‌شوند.
حاجی‌زاده در پایان مطالبه‌گری را از وظایف اعضای مجمع دانست و گفت: اعضای مجمع در طول ۴ سال ریاست رئیس هیئت وظیفه مطالبه‌گری و نظارت بر عملکرد رئیس هیئت را دارند و باید از این حق قانونی در جهت پیشرفت ورزش بهره ببرند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی