[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

گابریل پین و یامگا انتخاب‌های هوشمندانه مجیدی بودند، روزنامه شیراز نوین

سرپرست استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا آبی‌پوشان می‌توانند بعد از چند فصل قهرمان لیگ برتر شوند، اظهار داشت: امسال هدف تمام اعضای مجموعه باشگاه استقلال این است که قهرمان لیگ برتر شویم و مطمئناً برای رسیدن به این هدف نهایت تلاش خودمان را به کار می‌گیریم. ما می‌دانیم که هواداران در این سال‌ها زیاد سختی کشیدند و امیدوارم با قهرمانی در لیگ برتر آن‌ها را خوشحال کنیم.
طاهری در مورد تأثیر حضور گابریل پین در استقلال خاطر نشان کرد: این مربی ایتالیایی با انتخاب فرهاد مجیدی به استقلال آمد و سرمربی تیم شناخت خوبی از این مربی داشت و اعتقاد کامل به گابریل پین دارد. شما می‌بینید که استقلال برخلاف چند سال گذشته فصل را با دو برد پیاپی شروع کرد و این موضوع نشانه‌های مثبتی است که می‌تواند ما را به آینده امیدوار کند. در واقع انتخاب گابریل پین یک انتخاب هوشمندانه از سوی فرهاد مجیدی بود.
وی راجع به درخشش کوین یامگا در اولین بازی رسمی‌اش در استقلال تصریح کرد:‌ فرهاد مجیدی به خوبی روی این بازیکن شناخت داشت و فوتبالیستی را به تیم اضافه کرد که در شرایط مسابقه قرار داشت و این انتخاب هم یک انتخاب هوشمندانه از سوی فرهاد مجیدی بود. من امیدوارم که درخشش یامگا و دیگر بازیکنان استقلال در نهایت منجر به موفقیت تیم شود.
سرپرست استقلال با اشاره به حضور مهاجم خارجی در استقلال و اینکه آیا این بازیکن می‌تواند برای آبی‌پوشان مهاجم مثمرثمری باشد، اظهار داشت: ایشان هم با نظر مستقیم کادر فنی اضافه خواهد شد و امیدواریم که در استقلال بدرخشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی