[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

عضو شورای شهر شیراز: پروژه‌های منطقه چهار فرامنطقه‌ای است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، فرخ زاده عضو شورای اسلامی شهر شیراز و ناظر در منطقه به همراه رستم زاده شهردار منطقه چهار از پروژه‌های عمرانی منطقه بازدید به عمل آوردند.
در این بین پروژه فضای شهری بزرگ‌راه مهندسین به طول 5 کیلومتر، احداث فضای شهری امیرکبیر به مساحت 13هزار مترمربع، عملیات بازگشایی بلوار صلح، زیرسازی و آماده سازی انتهای بلوار پاسارگاد، بازگشایی مسیر در بلوار سرباز، فاز 2 پیاده راه میثم جدول و کانیواگذاری در سطح منطقه و پیاده‌روسازی خیابان شبان، از جمله پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه چهار بود که از نزدیک روند اجرای این پروژه‌ها مورد بازدید قرار گرفت.
فرخ زاده عضو شورای اسلامی شهر ضمن بررسی وضعیت کمی و کیفی پروژه‌های در حال اجرا، روند پیشرفت فیزیکی آن را مورد ارزیابی قرار داد و گفت: با اجرای پروژه‌های عمرانی گوناگون و برنامه ریزی‌های مدون در شهرداری منطقه چهار، تأثیر این پروژه‌ها در آینده فرامنطقه‌ای خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: در منطقه چهار کارهای عمرانی خوبی در حال انجام است که در همین راستا می‌توان به فضای شهری بزرگ‌راه مهندسین و... اشاره کرد که به کل شهر خدمات خواهند داد.
فرخ زاده با اشاره به دیگر پروژه‌های منطقه چهار گفت: با تعامل خوبی که بین شورا و شهرداری حاکم است، ان‌شا‌الله این پروژه‌ها هرچه زودتر به بهره برداری برسند و رفاه عمومی شهروندان در منطقه بیش از پیش فراهم شود.
رستم زاده شهردار منطقه چهار در ادامه، بازدیدهای میدانی را زمینه ساز اجرای کمی و کیفی پروژه‌های عمرانی عنوان کرد و افزود: استمرار این بازدیدها موجب شناخت هرچه بیشتر مشکلات روزمره و برنامه ریزی و تسریع در جهت رفع آنها خواهد شد.
وی ادامه داد: سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌های عمرانی از خواسته‌ها و اولویت‌های کاری ما می‌باشد، ولی این بدان معنا نیست که در کیفیت سهل‌انگاری شود و رعایت شاخصه‌های کیفی را مدنظر قرار ندهیم. 
رستم زاده افزود: نگاه کارشناسی همراه با دقت و سرعت می‌تواند موجب افزایش اعتماد عمومی شود که نتیجه آن حرکت به سمت توسعه و احیای شهر و منطقه خواهد بود و باعث به وجود آمدن فضای بهتری برای شهروندان خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی