[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

برگزاری آزمون کلینیک مدیریت در شرکت توزیع برق فارس، روزنامه شیراز نوین

آزمون کلینیک مدیریت با حضور جمعی از معاونان، مدیران حوزه ستادی و 26 مدیریت در شهرستان‌ها در سالن اجتماعات برگزار شد. معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در این باره اظهار داشت: با توجه به ایجاد زمینه استقرار اصل شایسته‌گزینی و حرفه‌ای‌گرایی، ایجاد فرصت برابر و افزایش انگیزه کارکنان و رضایت شغلی، آزمون حضوری با هماهنگی کلینیک مدیریت شرکت توانیر و شرکت توزیع نیروی برق استان فارس برگزار شد. رضا انوار افزود: در راستای این امر و با توجه به برنامه جانشین‌پروری، تعداد 55 نفر از همکاران برای ارزیابی و سنجش به کلینیک مدیریت معرفی شدند و پس از بررسی‌های لازم این افراد برای حضور در آزمون و مصاحبه آنلاین پذیرفته شدند. وی با اشاره به مفاد شیوه ‌نامه ابلاغی توانیر ادامه داد: آزمون کلینیک مدیریت شامل سنجش مهارت‌های مدیریتی، توانمندی تحلیل و حل مسئله و توان ذهنی تحت استرس بود.
انوار تصریح کرد: همچنین خروجی طرح، تأمین مدیر یا شایسته‌گزینی، ارزیابی کلی توان مدیریتی و رهبری، ابعاد مختلف ویژگی‌های شخصیتی و برنامه توسعه پیشنهادی است که پس از انجام مصاحبه آنلاین در اختیار شرکت قرار خواهد گرفت.
این مقام مسئول یادآور شد: با توجه به اجرای دو مرحله تکمیل پرسش‌نامه و حضور در آزمون، جلسه مصاحبه نیز در آینده نزدیک توسط کلینیک مدیریت اعلام شده و در نهایت منجر به صدور گواهی‌نامه می‌شود. گفتنی است، آزمون کلینیک مدیریت با حضور نماینده کلینیک مدیریت شرکت توانیر در محل سالن جلسات شرکت برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی