[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

سرمربی پارس آرا شیراز: نسل جدیدی از بازیکنان فارس را به کشورمعرفی می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

 سرمربی تیم فوتسال بانوان پارس آرا شیراز اعلام کرد: تیمی ‌جوان، کاملاً بومی ‌و متحول شده داریم که می‌خواهیم نسل جدیدی از بازیکنان فارس را به فوتسال کشور معرفی کنیم برای همین نیاز به حمایت داریم.
ستاره زارع شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا بیان داشت: پیش از شروع مسابقات لیگ برتر با اهدافی که داشتیم از تمام ظرفیت‌‌های فوتسال فارس استفاده کردیم و هم اینک بازیکنانی از مرودشت، کازرون، سروستان، شیراز و اوز در ترکیب تیم قرار دارند. وی گفت: اکثر بازیکنان ما برای نخستین بار بود که در لیگ برتر برابر تیم هیئت اصفهان بازی می‌کردند و میانگین سنی تیم ما ۲۳ سال است و جوان‌ترین تیم لیگ هستیم. زارع درمورد تیم هیئت اصفهان هم گفت: از آنجا که تیم نامی‌نو اصفهان از لیگ انصراف داده است اکثر بازیکنان این تیم که تلفیقی از جوانان و با تجربه هستند  به تیم هیئت اصفهان پیوستند و در این بازی هم خوب بازی کردند و فرصت‌‌هایی هم برای گلزنی  داشتند که دروازه‌بان ما خوب عمل کرد و آن‌ها در ثانیه‌‌های پایانی از روی نقطه پنالتی توانستند یکی از گل‌ها را جبران کنند.
 سرمربی پارس آرا با بیان اینکه مصطفی زارع مالک تیم همه تلاش خود را کرده است تا بهترین امکانات دراختیار بازیکنان قرارگیرد، گفت: همیشه سعی کرده‌ام در تیمی‌که کار می‌کنم با توجه به بضاعت بهترین‌‌ها را برای بازیکنان فراهم کنیم.
زارع ادامه داد: مجموعه خیرساز ماهان به عنوان حامی‌ مالی تیم را حمایت می‌کند ضمن اینکه ما برای سفر به اصفهان با اتوبوس دربست که به صورت رفت و برگشت در اختیارمان بود استفاده کردیم و از حامی ‌تیم  سپاسگزاریم اما باز هم نیاز به حمایت مسئولان استان و اداره کل ورزش و جوانان فارس داریم.    
این مربی با سابقه فارس افزود: در گروه سختی قرار داریم که تیم‌‌های مدعی قهرمانی زیاد هستند، با این حال می‌کوشیم با نیروی جوانی و انگیزه بازیکنان نتایج خوبی در لیگ برتر کسب کنیم.
تیم پارس آرا شیراز جمعه هفتم آبان ماه در نخستین بازی از گروه دوم مسابقات فوتسال برتر بانوان کشور در اصفهان تیم هیئت این شهر را با نتیجه ۲ بر یک مغلوب کرد و گام نخست را محکم برداشت. در گروه دوم این مسابقات تیم‌‌های نصر فردیس کرج، پیکان تهران، ملی حفاری اهواز، مس رفسنجان، کیمیای اسفراین، پارس آرا شیراز و هیئت اصفهان قرار دارند.تیم صنعت فجر شیراز دیگر نماینده فارس در لیگ برتر در گروه یک قرار دارد، این تیم هم در نخستین هفته، تیم رودان هرمزگان را با نتیجه سه بر ۲ شکست داد. در رقابت‌‌های فوتبال برتر بانوان ۱۴ تیم شرکت دارند و در ۲ گروه به صورت دوره‌ای با هم بازی خواهند کرد و در پایان مرحله گروهی چهار تیم از هر گروه به مرحله بعد برای تعیین تیم قهرمان راه می‌یابند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی