[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

اختلاف اسکوچیچ و طارمی، خانوادگی است، روزنامه شیراز نوین

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران با «خانوادگی» خواندن اختلاف اسکوچیچ و طارمی ‌وعده داد که این موضوع حل می‌شود.
مجتبی خورشیدی، سرپرست تیم ملی فوتبال ایران درباره برنامه این تیم برای بازی با لبنان و سوریه در ۲۰ و ۲۵ آبان در چارچوب هفته پنجم و ششم انتخابی جام جهانی گفت: از روز شنبه اردوی تیم ملی آغاز می‌شود و بازیکنان در اردو حاضر می‌شوند و بعد از انجام تست کرونا روز یک شنبه عازم بیروت می‌شویم.
او با اشاره به مشکلات تیم ملی برای عزیمت به لبنان و سپس اردن گفت: برای سفرمان یک مقدار مشکل داریم. این مشکلات به لحاظ پروازی است که عزیزی خادم برای حل و فصل این مسائل پیگیر است. ما دو بازی خارج از خانه داریم که انتقال بازیکنان یکی از مشکلات ما است که باید به بیروت و از آنجا به اردن (محل میزبانی سوریه  از بازی‌های خانگی خود) برویم و بعد به ایران برگردیم. امید داریم با پیگیری‌های عزیزی خادم این مشکلات حل و فصل شود، ضمن اینکه یک سری بازیکنان هم مستقیم وارد لبنان می‌شوند.  
سرپرست تیم ملی درباره اختلاف اسکوچیچ و طارمی‌که چندی قبل در فضای مجازی علنی شد و حاشیه‌هایی را به دنبال داشت، گفت: این‌ موضوعات درون خانوادگی است و حل می‌شود.
خورشیدی درباره استفاده از کمک داور ویدیویی در این بازی نیز گفت: تا چند روز پیش موضوع میزبانی لبنان هم در‌‌هاله‌ای از ابهام بود و مشخص نبود که فدراسیون فوتبال لبنان مجوز میزبانی را بگیرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال بررسی همه جوانب میزبانی لبنان - به علت مشکلات و درگیری‌های این کشور - بود که در نهایت مجوز میزبانی صادر شد و موضوع قطعی این است که ۶۰ درصد ورزشگاه پر می‌شود. ورزشگاه هم در شهر صیدا است که به هر حال با بیروت فاصله دارد. در هر صورت ما تابع کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم. آن‌‌ها تشخیص دادند که می‌توانیم در لبنان بازی کنیم و ما هم بازی می‌کنیم. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی