[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

مطالبه مصوبات تولید، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: بانک‌های خصوصی باید برای کمک به توسعه اقتصادی این استان پا به میدان همکاری بگذارند. به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با بیان اینکه بانک‌های خصوصی خدماتی را از استان دریافت می‌کنند و موظف هستند در مقابل مردم فارس به وظایف خود عمل کنند، اظهار داشت: اگر شاهد حضور بانک‌های خصوصی در شورای هماهنگی بانک‌های استان و همکاری در مسیر رونق تولید فارس نباشیم، بر اساس قانون حقوق مردم را مطالبه خواهیم کرد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه گره‌گشایی از مشکلات مردم و تولیدکنندگان از بزرگ‌ترین عبادات محسوب می‌شود، افزود: تلاش برای ایجاد اشتغال، رفع فقر و نجات افراد از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی، وظیفه ملی، دینی و شهروندی همگان است. وی با بیان اینکه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید برای رفع مشکلات تولیدکنندگان پیش بینی شده است، تصریح کرد: شایسته نیست با وجود تأکیدات فراوان مقام معظم رهبری و دولت خدمتگزار و بستر قانونی لازم در رفع مشکلات بخش تولید کوتاهی کنیم. استاندار فارس ادامه داد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید باید تلاش کند با ارائه راهکارها و مصوبات به صورت وحدت رویه، زمینه حل مشکلات گروه‌های مختلف مردم و فعالان حوزه تولید را فراهم کند.
دکتر ایمانیه تأکید کرد: باید به صورت زمان‌بندی‌شده گزارشی از اقدامات و میزان تحقق مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس ارائه شود تا وضعیت عملکرد این کارگروه مشخص و ارزیابی شود.
گفتنی است در این جلسه مسائل و مشکلات هفت واحد تولیدی استان فارس مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دستورات لازم برای حل مشکلات آنان صادر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی