[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

بازسازی اولویت اصلی است، روزنامه شیراز نوین

فرج الله نصیری معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس به همراه کارشناس استان از شهرستان سپیدان بازدید کرد و به بررسی اقدامات و عملکرد شهرستان در حوزه‌های مختلف پرداخت.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، نصیری با بیان اینکه بازسازی واحد‌های مسکونی آسیب دیده از حوادث یک اولویت اصلی در فارس است، گفت: روستا مبدأ استقلال جامعه و نقطه اتکای خودکفایی است. جامعه روستایی و عشایری آغازگر تمدن بشری و سمبل صداقت، راستی، صمیمت، ایثار، تلاش و تولید است. بخش مهم و اثرگذار نظام جمعیتی و اجتماعی ما روستا و روستاییان هستند که از ارکان استقلال اقتصادی جامعه محسوب شده و سهم بسزایی در توسعه امنیت ملی، استقلال سیاسی، فرهنگی، تولید و اشتغال و اقتصاد مقاومتی داشته اند. معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن فارس در ادامه افزود: در سالی که گذشت، طرح تأمین ۳هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر در فارس اجرا شد. این طرح با تأکید بر توسعه روستایی و محرومیت‌زدایی امسال هم دنبال می‌شود. نصیری خاطرنشان کرد: به مالکان هر واحد مسکونی مددجویی در قالب این طرح ۳۰۰میلیون ریال کمک رایگان و وام‌های کم بهره پرداخت شده است.
وی خاطرنشان کرد: طرح ساخت ۳هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان و اقشار آسیب پذیر در قالب تفاهم نامه با سازمان برنامه و بودجه سال گذشته در فارس اجرایی شد در قالب این طرح وام‌های ارزان قیمت ۵۰میلیون تومانی در اختیار مالکان واحدهای مسکونی قرار می‌گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی