[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

مسئول جدید انجمن صنفی کانون‌های آگهی و تبلیغات و چاپخانه‌های شهرستان آباده معرفی شد، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده با بیان اینکه عرصه چاپ و تبلیغات از بخش‌های مهم حوزه فرهنگ می‌باشد، افزود: یکی از بخش‌های مهم و تأثیرگذار در فرهنگ و فعالیت‌های فرهنگی حوزه چاپ و تبلیغات است که در ترویج فرهنگ عمومی مردم تأثیر بسزایی دارد. 
هادی فرخی در ادامه رویکرد علمی و عملی در امور چاپ و تبیلغات را باعث تأثیرپذیری فرهنگ مردم ذکر کرد و افزود: فعالیت‌های فرهنگی در حوزه چاپ و تبلیغات بر پایه تجارب ارزشمند پیشکسوتان بسیار خوب بوده و کارایی بالایی داشته و دارد؛ اما امروز این فعالیت‌ها هم نیاز به تجربه و هم علم کافی دارد؛ چراکه این عرصه جدای از فعالیت‌های هنری نیست و علاقه مندان به این حوزه نیاز به پیشینه علمی و عملی و همچنین اطلاعات بروز در زمینه چاپ و تبلیغات را دارند و به جرئت می‌توان گفت که در هیچ کدام از رشته‌ها، فرهنگ و هنر از هم جدا نیست و این دو واژه همیشه و در هر زمان پیوند ناگسستنی دارند. 
وی ادامه داد: کانون‌های آگهی و تبلیغات و چاپخانه‌ها، زیرمجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند که کانون‌های آگهی و تبلیغات در حوزه طراحی و گرافیک و چاپخانه‌های شهرستان در حوزه چاپ ملخی، سیلک، لارج فرمت و دیجیتال فعالیت می‌کنند که هرکدام از رشته‌های چاپی زیرمجموعه خاص خود را در صنعت چاپ دارد.
این مقام مسئول اظهار داشت: صنعت چاپ در آباده سابقه ای بیش از 30 سال دارد و کانون‌های آگهی و تبلیغات نیز از سابقه ای 15ساله برخوردارند و این شهرستان با دارا بودن 21 مجموعه مستقل چاپ و تبلیغات، فرهنگ بالای شهرستان را نشان می‌دهد.    
در ادامه از زحمات محسن خلیفه مسئول پیشین انجمن کانون‌های آگهی و تبلیغات و چاپخانه‌های شهرستان تقدیر و طی حکمی که از سوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آباده صادر شد، سید محسن عظیمی به عنوان مسئول جدید کانون‌های آگهی و تبلیغات و چاپخانه‌های شهرستان معرفی گردید.   

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی