[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

نوار بردهای استقلال را پاره می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

وینگر و مهاجم فجر اولین گل تیمش را بعد از دوری هفت ساله از لیگ برتر به ثمر رساند.
  محمد کاظمی‌که اولین سال حضورش در لیگ برتر را تجربه می‌کند و قبلاً در شهرداری همدان  و فجر بازی می‌کرده زننده اولین گل فجرشهیدسپاسی در لیگ بیست‌ویکم بود. 
او در خصوص پیروزی برابر صنعت نفت آبادان به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر بازی خیلی خوب بود و ما روند رو به رشدی داشتیم و بازی به بازی بهتر می‌شویم. بازی قبلی با اینکه خیلی خوب بازی کردیم روی یک بدشانسی گل خوردیم، با توجه به انگیزه‌ای که از روند خوبمان گرفته بودیم توانستیم در این بازی نتیجه بگیریم.
این بازیکن که اولین گل فجر را در لیگ بیست‌ویکم و بعد از ۷ سال دوری این تیم از لیگ برتر زد ادامه داد: زحمت همه بچه‌ها بود و من ضربه آخر را به ثمر رساندم و توانستم اولین گل فجر را بزنم و بابت این قضیه خوشحال هستم. خلق یک آمار می‌تواند برای یک بازیکن جالب باشد.
این بازیکن در مورد شرایط فجر با توجه به اینکه اکثر بازیکنانش سرباز هستند و بودجه کمی ‌دارد و با تمام مشکلاتش می‌تواند نتیجه بگیرد یا خیر عنوان کرد: سال گذشته هم شرایط ما همین بود و بزرگ‌ترین شاخصه ما همدلی و رفاقت بچه‌ها بود که باعث شد قهرمان بشویم و همان رفاقت امسال هم وجود دارد. شاید از لحاظ مالی و امکاناتی از باشگاه‌های دیگر خیلی ضعیف‌تر باشیم اما تیم با انگیزه،یک دست و خوبی هستیم ان‌شاالله بتوانیم جلوی خیلی از تیم‌ها را بگیریم.
وی که سال گذشته هم در فجر توپ می‌زد در مورد تفاوت این تیم در لیگ یک و لیگ برتر عنوان کرد: طبیعتاً از لحاظ زیرساختی و امکاناتی خیلی بهتر شدیم و از نظر شرایط مالی هم کمی ‌بهتر شدیم ولی در کل تیم‌های نظامی ‌چند پله از لحاظ امکاناتی و مالی از تیم‌های صنعتی پایین‌تر هستند.
کاظمی‌ در پایان در مورد تقابل با استقلال در هفته چهارم افزود: با روحیه‌ای که از این برد گرفتیم و تمرکز بالایی که در تمرینات خواهیم داشت ان‌شاالله جلوی استقلال را می‌گیریم و روند بردشان را تمام می‌کنیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی