[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۸
  • دوره جدید

در سفر مدیرکل ورزش و جوانان فارس انجام شد: بررسی ظرفیت‌ها و مشکلات ورزش شهرستان خرامه، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس با سفر به شهرستان خرامه از پروژه‌های ورزشی این شهرستان بازدیدکرد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان فارس، عباس حاجی‌زاده مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس عصر روز8 آبان‌ماه با سفر به شهرستان خرامه از ظرفیت‌های ورزش و حوزه جوانان این شهرستان بازدید کرد.
حاجی‌زاده در ابتدای سفر خود با حضور در اداره ورزش و جوانان خرامه با رئیس، کارکنان و تنی چند از رؤسای هیئت‌های ورزشی دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار زارع بخشدار بخش کربال به برخی از مشکلات بخش کربال پرداخت گفت: با توجه به خشک‌سالی‌های اخیر و مهاجرت مردم به شهرهای اطراف،توسعه فضاهای ورزشی در روستاها می‌تواند در غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان نقش مهمی ‌ایفا و از آسیب‌های اجتماعی نظیر اعتیاد جلوگیری کند.
در ادامه، غلامعلی طفیونی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خرامه ضمن خوش‌آمدگویی، ارتقای جایگاه سازمانی اداره ورزش وجوانان از نمایندگی به اداره ورزش وجوانان شهرستان توسط وزارت ورزش و جوانان، تکمیل پروژه خوابگاه ورزشی، بهسازی محوطه مجموعه ورزشی انقلاب و رفع مشکل سقف زورخانه امام علی(ع) را از نیازمندی‌های ورزش خرامه برشمرد.
در پایان این دیدار عباس حاجی‌زاده مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: امروز یکی از مدیران صاحب نام و با تجربه ورزش استان به‌عنوان مدیریت ورزش و جوانان شهرستان خرامه در حال خدمت به جامعه ورزش و جوانان شهرستان خرامه است و با استفاده از تجارب و اندوخته‌های مدیریتی خود و ارتباطی که با اداره کل و مدیران استان و شهرستان دارند می‌تواند به‌عنوان یک نقطه قوت در ورزش شهرستان خرامه تلقی شود.
وی ادامه داد: با رویکرد جدیدی که در دولت مردمی ‌دکتر رئیسی و برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان ایجاد شده، نگاه ویژه‌ای به شهرستان‌ها ومناطق کمتر برخوردار خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس اضافه کرد: ارتباط و تعامل بین دستگاه‌ها ونهادها در شهرستان و استفاده از ظرفیت‌های موجود می‌تواند قسمتی از مشکلات را بر طرف کند.
در ادامه این سفر، مدیر کل ورزش و جوانان از پروژه خوابگاه ورزشی و زورخانه امام علی(ع) در مجموعه ورزشی شهدای انقلاب، سالن‌های ورزشی شهدای گمنام بخش کربال و سلطان شهر، مجموعه ورزشی شهر معزآباد جابری و سالن ورزشی روستای کفدهک بازدید و در جهت رفع نواقص این مجموعه‌ها دستوراتی صادر کرد.
پیش‌بینی احداث خانه ورزش روستایی در روستای کفدهک از دیگر ثمرات این سفر یک روزه به شهرستان خرامه بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی