[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

آیا یزدانی در آمریکا روی تشک می‌رود؟، روزنامه شیراز نوین

فارس/ حسن یزدانی قهرمان صاحب عنوان کشتی ایران و جهان در خصوص برنامه‌اش برای مسابقات آتی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت با آمریکا عنوان کرد: به تمریناتم ادامه می‌دهم، اگر تیم ملی نیاز داشته باشد برای بازی‌های آمریکا در خدمت تیم ملی خواهم بود.
حسن یزدانی ظهر دیروز با حضور در آسایشگاه خیریه شهید بهشتی مشهد به خبرنگاران گفت: از حضور در کنار عزیزان آسایشگاه و کسانی که در این مؤسسه فعالیت می‌کنند، لذت بردم، از پرسنلی که در این مکان در تمام زمینه‌ها برای آموزش کودکان ناتوان فعالیت دارند تشکر می‌کنم و امیدوارم خدمت‌رسانی این افراد به چشم مسئولین بیاید و حمایت دولت برای تمام مؤسسین خیریه کشور را در پی داشته باشد.
این قهرمان صاحب عنوان کشتی ایران و جهان با بیان اینکه مؤسسات خیریه و توان‌بخشی با کمک مردم و خیرین حاضر در این مجموعه‌ها اداره می‌شوند و نیازمند حمایت مسئولین و دولت هستند، افزود: امیدوارم سایر هنرمندان و ورزشکاران نیز با حضور خود در این مؤسسات باعث دلگرمی‌کارکنان آسایشگاه‌های توان‌بخشی شوند.
وی با اشاره به رقابت نمادین خود با یکی از ورزشکاران ناتوان جسمی ‌این آسایشگاه بیان کرد: قهرمانی جزیی از ورزش است، اما در مسائل اجتماعی کمترین هستم، امیدوارم توانسته باشم برای خوشحالی عزیزانی که در این مجموعه حضور دارند در حد توان قدمی ‌برداشته باشم.
یزدانی متذکر شد: قدم برداشتن در این مؤسسات کمترین کاری است که انجام می‌دهیم، کودکان اینجا در هر زمینه‌ای مستعد هستند و معلمان آنان نیز زحمت کشیده و آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهند.
دارنده عناوین متعدد جهانی و المپیک در خصوص دریافت نشان ملی معروف توضیح داد: این نشان از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اهدا شده است، امیدوارم لایق این نشان باشم زیرا برای نخستین بار به یک ورزشکار اهدا شده است. وی در خصوص برنامه‌اش برای مسابقات آتی تیم ملی کشتی آزاد در رقابت با آمریکا هم عنوان کرد: به تمریناتم ادامه می‌دهم، اگر تیم ملی نیاز داشته باشد برای بازی‌های آمریکا در خدمت تیم ملی خواهم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی