[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۹
  • دوره جدید

پایان بحران با گلزنی مدافع میانی فجرشهیدسپاسی، روزنامه شیراز نوین

فجر شهیدسپاسی با پیروزی دو بر صفر در برابر صنعت نفت در آبادان از بحران خارج شد و دو شکست در دو هفته ابتدایی را جبران کرد. 
به گزارش «ورزش سه»، نکته جالب در مورد بازی فجرشهیدسپاسی- صنعت نفت به ثمر رسیدن گل دوم این بازی از سوی عرفان معصومی ‌مدافع میانی تیم شیرازی بود. عرفان معصومی‌که در نساجی و پدیده در پست هافبک دفاعی بازی کرده در ترکیب فجرشهیدسپاسی به عنوان یکی از دو مدافع میانی به میدان می‌آید. اما همان طور که اشاره شد به دلیل بازی در پست هافبک دفاعی با نزدیک شدن به دروازه حریف و شوتزنی برای گلزنی آشناست و در بازی با صنعت نفت همین کار را انجام داد و ضربه او به زیبایی هر چه تمام‌تر به گل تبدیل شد. 
در  دقیقه 81 بازی و در حالی که صنعت نفت هنوز به جبران گل خورده امیدوار بود، عرفان معصومی ‌روی پاسی که در محوطه جریمه صنعت نفت نصیب او شد با شوت به زاویه مخالف، دروازه صنعت نفت را نشانه گرفت و توپ او تبدیل به گل شد تا خیال فجر شهیدسپاسی از پیروزی در این دیدار راحت شود و به سه امتیاز ارزشمند در خانه حریف دست یابد. این پیروزی و این سه امتیاز فجر را از بحران خارج کرد و فجری‌ها نشان دادند وقتی پای خروج از بحران در میان باشد همه می‌توانند یک کار بزرگ برای این تیم انجام دهند. حتی بازیکنی چون عرفان معصومی‌که در قلب خط دفاعی برای تیم بازی می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی