[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

پای کار برگزاری مراسمات مذهبی و ملی هستیم ، روزنامه شیراز نوین

سرپرست اداره کل حوزه شهردار و شورای اسلامی شهر شیراز از آمادگی و برنامه ریزی شهرداری شیراز در برگزاری مراسم یوم الله 13 آبان، روز ملی استکبارستیزی خبر داد. 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سعید زارع در جلسه هماهنگی برگزاری بزرگداشت یوم‌الله 13 آبان اظهار داشت: 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی یکی از مقاطع مهم و حساس است که باید نمود و جلوه ویژه‌ای داشته باشد. 
وی که در جلسه برنامه ریزی ستاد برگزاری یوم الله ۱۳ آبان که در اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز ترتیب یافته بود، افزود: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پرچم‌دار مبارزه با استکبار جهانی است و فریاد مرگ بر آمریکای ملت آزاده ایران، تبدیل به الگویی برای همه ملت‌های مظلوم و آزاده دنیا شده است. 
زارع همچنین گفت: روز ملی مبارزه با استکبار، تنها مربوط به دانش آموزان و دانشجویان نیست و باید تمام اقشار جامعه نسبت به برگزاری باشکوه آن احساس مسئولیت کنند. 
وی با اشاره به احساس مسئولیت شهرداری در مناسبت‌ها و مسئولیت‌های مذهبی و ملی، اذعان داشت: به منظور اطلاع رسانی و آگاهی‌دهی به شهروندان شیرازی، تبلیغات گسترده شهری و محیطی با موضوع 13 آبان ماه روز ملی استکبارستیزی در سطح مناطق شهرداری شیراز انجام 
خواهد شد. 
به گفته سرپرست اداره کل حوزه شهردار و شورای اسلامی شهر شیراز، برای روز پنجشنبه 13 آبان ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برنامه‌های متنوعی اجرا خواهد شد که می‌توان به برپایی نمایشگاه مفهومی با موضوع استکبارستیزی در فضاهای حاشیه ای مجاور محل مراسم به همت شهرداری شیراز اشاره کرد. 
وی با تأکید بر اهمیت و تأثیرگذاری فضای مجازی و رسانه‌ها عنوان کرد: امروزه رسانه‌ها، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بهترین ظرفیت برای ترویج روحیه انقلابی‌گری و 
استکبارستیزی است. 
سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شیراز نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت یوم الله ۱۳ آبان در کلام امام خمینی(ره) که به عنوان انقلاب دوم تعبیر شده است، گفت: آمریکا در طول عمر پرفروغ انقلاب اسلامی جنایت‌ها و عداوت‌های بسیاری را همچون وضع تحریم‌های ظالمانه، ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی، ناامن کردن منطقه و... انجام داده است؛ از این رو برگزاری هرچه باشکوه‌تر یوم الله ۱۳ آبان تداعی کننده نهضت مبارزه با استکبار جهانی است. 
رضا جاویدی ادامه داد: شهرداری شیراز به عنوان نهادی که رویکردی اجتماعی- فرهنگی دارد، در مسیر زنده نگه داشتن مناسبت‌های ملی- مذهبی نقش ویژه ای ایفا می‌کند. 
وی از برنامه ریزی گسترده ادارات ارتباطات حوزه‌های مختلف شهرداری شیراز برای پاسداشت و گرامیداشت هرچه باشکوه تر یوم الله ۱۳ آبان خبر داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی