[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

فرماندار ویژه شهرستان فسا: شهرداری فسا، بافت فرسوده شهری را متحول کند، روزنامه شیراز نوین

فرماندار ویژه شهرستان فسا گفت: بخش قابل توجهی از بافت شهری فسا فرسوده و قدیمی است که امیدواریم با همت شهردار جدید شاهد تحول و تغییر در چهره شهر باشیم.
به گزارش ایرنا، علیرضا فیروزی دیروز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه شهرداران سابق و جدید فسا اظهار داشت: باید با احساس‌ تکلیف‌، بدون‌ توقع‌، فداکارانه‌، بدون‌ خودنمایی‌ و برای‌ رضای‌ خدا کار کرد و حتی‌ یک‌ روز را برای‌ خدمت‌ به‌ مردم‌ از دست‌ نداد. 
وی اظهار داشت: پاسخ‌گویی، انضباط مالی، توسعه متوازن و عدالت محوری از مهم‌ترین مؤلفه‌هایی است که شهرداری و شورای شهر می‌بایست سرلوحه کار خود قرار دهند.
فرماندار فسا گفت: یکی از بزرگ‌ترین چیزهایی که کام مردم را شیرین می‌کند، این است که ببینند، حس کنند و بیابند که مسئولان امور آنها در پی خدمت صادقانه و پیگیرانه و عالمانه به آنها هستند. فیروزی تأکید کرد: در مراجعات مردمی باید تسهیل و تسریع کار مردم، تکریم آنان و اعتمادسازی به عنوان چهار شاخص مهم مورد توجه جدی باشد. وی به اهمیت و جایگاه فرهنگ در مجموعه فعالیت‌های شهرداری نیز اشاره کرد و گفت: شهرداری نقش عمده ای در فرایند ارتقای فرهنگ شهروندان و توجه به مبانی فرهنگی دارد. در این آیین محمد صادق صفرپور به عنوان شهردار جدید فسا معرفی شد و از خدمات حسن برات شهردار پیشین این شهر تجلیل شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی