[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

طعم جوانی آیینه جوانان نخبه استان فارس، روزنامه شیراز نوین

برنامه طعم جوانی یک برنامه ترکیبی است که در قالب رنگ، نور و قاب‌های زیبا به معرفی جوانان نخبه و موفق استان فارس در شته‌های مختلف علمی، ورزشی، هنری و کارآفرین می‌پردازد. با تلاش مجدانه عوامل تولید برنامه طعم جوانی این برنامه موفق شده جزو برنامه‌های برتر کشور انتخاب شود.«طعم جوانی» نام برنامه‌ای تلویزیونی است که پنجشنبه‌ها ساعت22:30 به مدت 30 دقیقه روی آنتن شبکه فارس می‌رود. به همین بهانه با محمدحسین ایزدی کارگردان این برنامه گفت‌وگو کردیم.
در خصوص این برنامه توضیح بدهید؟ 
این برنامه همان‌طور که از نامش پیداست برای گروه سنی جوان تهیه شده و به معرفی جوان‌های نخبه، مخترع، کارآفرین و قهرمانان ورزشی استان فارس می‌پردازد که می‌توانند الگویی برای جوانان باشند.
این برنامه چه ساختار و چه بخش‌هایی دارد ؟ 
برنامه «طعم جوانی» ساختار ترکیبی دارد و از بخش‌هایی از جمله این عکس‌ها فروشی نیست، قهرمانان، کافه کتاب و انرژی مثبت تشکیل شده است.
توضیح مختصری در خصوص این بخش‌ها بدهید ؟ 
بخش این عکس‌ها فروشی نیست به معرفی نخبگان و کارآفرینان جوان می‌پردازد، در بخش قهرمانان، به سراغ قهرمانان ورزشی استان فارس که درسطح ملی و بین‌المللی صاحب عنوان شده‌اند می‌رویم و در بخش کافه کتاب، یک کتاب را متناسب با گروه سنی جوان به مخاطبان معرفی می‌کنیم و در بخش انرژی مثبت به بحث‌های روان‌شناختی برای کسب موفقیت می‌پردازیم.
به‌طور کلی در هر قسمت این برنامه یک موضوع را انتخاب و براساس آن بخش‌های برنامه را راهبری می‌کنیم و تلاش می‌کنیم موضوع‌هایی را انتخاب کنیم که جوانان با آن‌ها درگیر هستند.
به‌نظر شما این برنامه به اهداف مد نظر خودش دست پیدا کرده؟ 
ما در برنامه «طعم جوانی» تلاش می‌کنیم همه جوان‌های موفق و شاخص استان فارس دیده شوند و کار و فعالیت، اختراع‌ها، نوآوری‌ها و موفقیت‌های جوانان به تصویر کشیده شود و مخاطبان جوان برای قرار گرفتن در این مسیرها ترغیب شوند، امیدواریم در 21 قسمتی که از این برنامه پخش شده توانسته باشیم به این اهداف رسیده باشیم.
دسترسی شما به این جوانان موفق چگونه است؟ 
ما با ارتباط با سازمان‌ها و ارگان‌ها مثل دانشگاه‌ها، بنیاد نخبگان، پارک علم و فناوری و اداره کل ورزش و جوانان و دیگر سازمان‌ها و نهادهای استان فارس، جوان‌های موفق را انتخاب و پس از صحت و اعتبار سنجی موفقیت‌ها و دستاوردهای آنان، این جوان‌ها را در برنامه معرفی می‌کنیم.
از سختی‌های ضبط برنامه در شرایط کرونا بگویید؟ 
واقعاً شرایط سختی را برای تولید برنامه در دوران کرونا تجربه می‌کنیم اما بیشتر از فضاهای باز برای ضبط پلاتوها استفاده کردیم و در جاهایی که باید به سراغ جوانان در فضاهای بسته می‌رفتیم از نیروهای کمتری استفاده کردیم، در عین حال شیوه نامه‌های بهداشتی را تا آنجا که ممکن بود رعایت کردیم اما با این وجود تصویربرداران ما به کرونا مبتلا شدند که بحمدالله بهبودی یافتند.
چه قسمتی از برنامه بیشتر به دل شما نشست ؟ 
همه قسمت‌های برنامه را چون به معرفی جوانان خوب سرزمینم می‌پردازد دوست دارم اما از پشتکار و اراده دختر 23 ساله‌ای که هم مخترع بود، هم قهرمان ورزشی و هم دانشجوی پزشکی به وجد آمدم.
آن جوان موفقی که این برنامه را می‌بیند و شاید از قلم افتاده باشد چطور می‌تواند خودش را معرفی کند؟
جوانان عزیز موفق،  نخبه، کارآفرین و قهرمانان ورزشی استان می‌توانند از طریق شماره 09173023931 با من در ارتباط باشند.
در پایان گفت‌وگو عوامل برنامه را معرفی کنید
تهیه کننده: لطف‌الله جاویدی، نویسنده و مجری: مریم‌السادات زارعیان.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی