[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: تجهیز ورزشگاه برای تیم فجر، وظیفه ما نبود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس اعلام کرد:با توجه به فرصت کمی‌که داشتیم با انجام کار جهادی و شبانه روزی ورزشگاه حافظیه شیراز را آماده مسابقات لیگ برتر کردیم که در این راستا، ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خرج ورزشگاه شد تا به تأیید سازمان لیگ برسد.
عباس حاجی‌زاده دوشنبه درمصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: ورزشگاه حافظیه شیراز حدود هشت سال هیچ بازی درآن برگزار نشده بود ،از این رو همکاران ما در دفتر فنی مهندسی شبانه روز  کار کردند و تمام ایرادهایی که نماینده سازمان لیگ گرفته بود بر طرف و حتی یک هفته مانده به شروع مسابقات، یک رختکن را نیز اضافه کردیم.
وی تأکید کرد: اعتبار برای بازسازی ورزشگاه حافظیه وجود دارد اما متأسفانه تاکنون تخصیص داده نشده  و پیمانکار این ورزشگاه هنوز یک ریال دریافت نداشته و امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم با پیمانکار تسویه حساب کنیم.
این مقام مسئول در ادامه سخنانش با بیان اینکه بسیاری از ورزشگاه‌ها هنوزمورد تأیید سازمان لیگ قرارنگرفته است، گفت: ما راضی نبودیم حتی یک بازی خارج از استان برگزار شود هرچند برخی شیطنت کردند و جوشکاری تیر دروازه که یک ساعت قبل از بازی فجر با گل گهر سیرجان براساس دستورسازمان لیگ انجام دادیم را می‌خواستند بزرگ جلوه دهند در حالی که  مسئله خاصی نبود، مهم این بود که به تأیید سازمان لیگ رسید.
حاجی‌زاده ادامه داد: وظیفه اداره کل ورزش و جوانان این نیست که برای باشگاه‌ها ورزشگاه درست کند زیرا تمام زیرساخت‌های ورزشی برای عموم مردم است. وی تأکید کرد: طبق تماسی که با مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران داشتم آن‌ها ورزشگاه ساری را در اختیار تیم نساجی قرار دادند تا خودشان هزینه کنند اما ما ورزشگاه حافظیه را مهیا کردیم. او افزود: ما نیز به صرف اینکه از میزبانی محروم نشویم هزینه کردیم، در حالی که باید باشگاه‌ها این کار را بکنند و جا دارد از تلاش شبانه روزی همکاران در اداره کل ورزش و جوانان و پیمانکاران تشکر کنیم. مدیرکل ورزش و جوانان همچنین به دیدار تیم فجرشهیدسپاسی مقابل استقلال تهران اشاره کرد و افزود: این بازی رأس ساعت ۱۶ جمعه ۱۴ آبان‌ماه در ورزشگاه حافظیه برگزار می‌شود و از تماشاگران می‌خواهیم به هیچ عنوان به ورزشگاه مراجعه نکنند زیرا اجازه ورود ندارند و بازی را از طریق شبکه‌های تلویزیونی نگاه کنند. حاجی‌زاده بیان داشت: حتی برای همراهان تیم‌های میزبان و میهمان در جایگاه ویژه محدودیت وجود دارد و براساس اعلام سازمان لیگ تعداد همراهان  ۲تیم مشخص شده است و امیدوارم مسئولان ۲ باشگاه این مسئله مهم را هم رعایت کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی