[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

اعتبار مصوبات پرداخت شود، روزنامه شیراز نوین

پایین بودن میزان حقوق و مزایای کارکنان وزارت کشور به ویژه در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها از موارد مهمی بود که استاندار فارس در این نشست مطرح کرد و خواهان تغییر و رفع مشکل موجود در جهت افزایش رفاه کارکنان در این بخش‌ها شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه در ادامه روند پیگیری‌های موضوعات استانی در سطوح ملی، با محمدحسین فروزان‌مهر، معاون توسعه مدیریت و امور مجلس و استان‌های سازمان برنامه و بودجه کشور به بررسی مسائل استان در این حوزه و رایزنی برای رفع مشکلات موجود پرداخت.
پایین بودن میزان حقوق و مزایای کارکنان وزارت کشور به ویژه در فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها از موارد مهمی بود که دکتر ایمانیه در این نشست مطرح کرد و خواهان تغییر و رفع مشکل موجود در جهت افزایش رفاه کارکنان در این بخش‌ها شد. استاندار فارس همچنین به کمبودهای موجود در زمینه زیرساخت‌های فیزیکی و امکانات و نیروی انسانی در ۷ شهرستان تازه تأسیس استان اشاره کرد و بر لزوم تأمین هرچه سریع‌تر این نیازها در جهت فعالیت هرچه بهتر نمایندگان دولت در این شهرستان‌ها تأکید کرد.
دکتر ایمانیه که نخستین روزهای مدیریتش به عنوان استاندار فارس مصادف با سفر آیت الله رئیسی به استان فارس بود، پیگیری تحقق مصوبات این سفر را در دستور کار قرار داده است. در دیدار خود با معاون سازمان برنامه و بودجه موضوع تخصیص اعتبار برای اجرایی شدن این مصوبات را مطرح کرد و خواهان تسریع در انجام این اقدامات شد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه در حال حاضر دو شهرستان مهر و لامرد به عنوان شهرستان‌های مرزی استان فارس در مجاورت صنایع آلاینده عسلویه قرار دارند، عنوان کرد: بر اساس قانون این شهرستان‌ها باید سهم خود از عوارض صنایع مذکور را دریافت کنند که تاکنون این پرداخت‌ها صورت نگرفته است. وی با بیان اینکه عوارض آلایندگی این صنایع به حساب اقتصاد و دارایی استان‌های بوشهر و هرمزگان واریز می‌شود، از معاون سازمان برنامه و بودجه خواست در جهت احقاق حقوق شهرستان‌های مرزی فارس در این زمینه اقدامات لازم را داشته باشند. در پایان این دیدار فروزان مهر ضمن تأیید سخنان استاندار فارس، قول مساعد داد این موضوعات را تا حصول نتیجه مساعد پیگیری کند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی