[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

کلانتری: حتماً استقلال را شکست می‌دهیم، روزنامه شیراز نوین

اصغر کلانتری سرمربی فجرشهید سپاسی در گفت‌وگویی درباره دیدار پیش روی تیمش مقابل استقلال و همچنین نتیجه دیدار پرسپولیس در اراک اظهاراتی را مطرح کرد.
‌اصغر کلانتری گفت: ما تیم تازه لیگ برتری شده هستیم و پس از چندین سال به سطح حرفه‌ای برگشته‌ایم. در ۳ بازی گذشته هم هفته به هفته بچه‌ها به خودباوری بیشتری دست پیدا کردند.
وی افزود : شکست خوردیم اما واقعاً بچه‌های تیم بیشتر از آنچه که از آن‌ها توقع داشتم ظاهر شدند و نشان دادند که دلشان با مجموعه است و می‌خواهند هر روز بهتر شوند. ان‌شاالله این نتایج هفته به هفته بهتر هم می‌شود.
سرمربی فجرشهیدسپاسی درباره پیروزی مقابل صنعت نفت گفت: واقعاً خودمان هم باور نمی‌کردیم صنعت نفت را در آبادان شکست بدهیم، ولی بچه‌های جوان و با انگیزه تیم ما ثابت کردند هر کار غیر ممکنی شدنی است. حالا هم در هفته چهارم با استقلال بازی داریم که می‌دانیم قطعاً بازی سختی است.
وی در پاسخ به این سؤال که با توجه به شرایط خوب این روزهای استقلال، قبول دارید در روزهای بدی به استقلال خوردید؟ گفت: اتفاقاً خوب موقعی به استقلال خوردیم. بچه‌های تیم ما هم از نظر فنی و هم بدنی در شرایط خوبی هستند و تا روز بازی هم تمریناتمان را با قدرت انجام می‌دهیم تا ان‌شاالله در این بازی موفق باشیم.
کلانتری درباره پیش‌بینی‌اش از مسابقه جمعه گفت: قطعاً روی امتیازات این بازی حساب کرده‌ایم. اتفاقاً شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم در اراک به بچه‌های جوان ما انگیزه می‌دهد که می‌توان استقلال را هم شکست داد. من چند روز پیش هم در تمرین با بچه‌ها حرف زدم و گفتم با همدلی و اراده می‌توانیم استقلال را شکست بدهیم و پیروز میدان باشیم و این اتفاق می‌افتد. البته ما برای استقلال، هواداران بزرگش و کادرفنی خوبش احترام خاصی قائل هستیم ولی صد در صد توانمان را می‌گذاریم و مطمئنیم که پیروز میدان می‌شویم.
به گزارش شیراز نوین، دیدار تیم‌های فجرشهید سپاسی شیراز و استقلال تهران ساعت 4 بعد از ظهر روز جمعه 14 آبان ماه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار خواهد شد. فجر در سه بازی قبلی 3 امتیاز گرفته و نهم است و استقلال با کسب هر 9 امتیاز و فقط به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان اصفهان، در رتبه دوم جای گرفته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی