[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۲
  • دوره جدید

بهره‌برداری از راه روستایی کناره- سالاری در شهرستان رستم، روزنامه شیراز نوین

راه روستایی کناره- سالاری به طول ۶ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۲۵میلیارد ریال با حضور دکتر ایمانیه استاندار فارس، انصاری نماینده مردم شریف شهرستان‌های ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی، رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، سیاهپور مدیرکل راهداری و حمل و ‌نقل جاده ای استان و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس، سیاهپور در حاشیه آیین بهره‌برداری از این پروژه گفت: عملیات احداث راه روستایی کناره- سالاری ۱۱ ماه به طول انجامیده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس افزود: آسفالته نمودن این محور از مطالبات مردمی بود که عملیات احداث ۶ کیلومتر از آن ظرف مدت ۱۱ ماه و با اعتباری بالغ بر ۲۵میلیارد ریال اجرایی شد و 
به اتمام رسید. 
علیرضا سیاهپور خاطرنشان ساخت: شهرستان رستم دارای۷۲ کیلومتر راه اصلی، ۲۰۹ کیلومتر راه روستایی آسفالته، بیش از ۱۵۵ کیلومتر راه شوسه و خاکی می‌باشد. وی اضافه نمود: در مجموع شهرستان رستم دارای ۱۶۶ روستا می‌باشد که از این تعداد ۷۳ روستای زیر ۲۰ خانوار و ۹۳ روستای بالای ۲۰ خانوار وجود دارد و شاخص برخورداری روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان از راه آسفالته ۹۷ درصد است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی