[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۵
  • دوره جدید

زنگ استکبارستیزی نواخته شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه که مصادف با ۱۳ آبان ماه برای بررسی مشکلات شهرستان رستم به این شهرستان سفر کرده بود، زنگ استکبارستیزی را در یکی از مدارس این شهرستان نواخت.
دکتر ایمانیه در این مراسم با بیان اینکه ۱۳ آبان روز استکبارستیزی است، عنوان کرد: حضرت امام خمینی(ره) در این روز تبعید شد.
وی ادامه داد: رحمت خدا به آن مرد بزرگ باد که این انقلاب و نظام را شکل داد و پس از صدها سال نظام استکباری، نظامی را در این کشور حاکم کرد که مردم‌سالاری و دین و دیانت درکنار هم قرار گرفتند.
به گفته استاندار فارس، امروز وظیفه مدیران کشور و مسئولان این است که خود را خادم مردم و در کنار آنها و همه پست و مقام و جایگاه‌های خود را مدیون این مردمی بدانند که از هرچه بود برای حفظ دیانت و اعتقاد و کشورشان گذشتند.
وی خاطرنشان کرد: به دنبال آن تبعید، سال‌ها بعد دانش آموزان در کنار دانشگاه تهران در تظاهراتی که انجام می‌دادند، مورد هجوم مأموران استکبار و مأموران نظام شاهنشاهی قرار گرفتند و تعدادی از این عزیزان به شهادت رسیدند و پس از آن در سالگرد شهادت دانش‌آموزان، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا اتفاق افتاد.
به اعتقاد نماینده عالی دولت در استان فارس، پیوستگی این رخدادها نشان می‌دهد این ملت قدم به قدم فشارها و ظلم‌های استکبار به این کشور را جبران کردند و با تسخیر لانه جاسوسی هیمنه استکبار را شکستند.
دکتر ایمانیه یادآور شد: کسی در این کشور جرئت نداشت حتی به حیوانات آمریکایی توهین کند و این سیستم استکباری حتی حیوان خود را از مردم این کشور عزیزتر می‌دانست؛ اما مردمی که به تبعیت از امام حسین(ع) ذلت را نمی‌پذیرند، با تسخیر لانه جاسوسی ثابت کردند که همه قدرت استکبار در برابر شجاعت و ظلم ستیز این مردم هیچ است.
استاندار فارس بیان کرد: اکنون ده‌ها سال از تسخیر لانه جاسوسی می‌گذرد و قدم به قدم با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، این کشور روز به روز جایگاه عزیزتری یافته که ابتدا در داخل کشور و به تدریج در منطقه و امروز در دنیا حرف‌های فراوان و اثرگذاری 
غیرقابل‌انکاری دارد.
دکتر ایمانیه تأکید کرد: این عزت و سربلندی را مدیون شهدای عزیز و مردم ظلم ستیز و عزتمند ایران 
اسلامی هستیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی