[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۱۹
  • دوره جدید

بازگشت کارگران کارخانه کاشی آباده به کار، روزنامه شیراز نوین

 کریم آمالی- گروه شهرستان‌ها- آباده
فرماندار آباده در دیدار با امام جمعه شهر آباده که با حضور اعضای شورای تأمین و مدیرعامل کارخانجات کاشی و سرامیک پاسارگاد و صدیق سرام برگزار شد، گفت: رفع مشکلات این کارخانه و کارگران تعدیل شده همواره در دستور کار فرمانداری و مجموعه اداری شهرستان قرار گرفته بوده است. نیک مرام با اشاره به جلسه روز سه‌شنبه کارگروه رفع موانع تولید استان فارس که در آباده برگزار شد، افزود: با دعوت چند تن از مدیران کل استان فارس به آباده، مشکلات این کارخانه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس بررسی شد.
وی افزود: در جلسه مواردی به تصویب رسید تا برخی از مشکلات این کارخانه مرتفع شود و ۱۹۰ نفر از کارگران تعدیل‌شده این کارخانه به سر کار بازگردند.
این مقام مسئول به دیدار دیروز با امام جمعه شهر آباده نیز اشاره کرد و اظهار داشت: در این دیدار تأکید شد که از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان همچون کارخانجات پاسارگاد و صدیق سرام حمایت شود تا مشکلات این مجموعه‌های تولیدی حل شود. فرماندار نتیجه پیگیری‌های در چند روز گذشته را بازگشت کارگران تعدیل شده این کارخانجات تا پایان آبان ماه عنوان کرد.
مدیرعامل کارخانجات پاسارگاد و صدیق سرام نیز در این جلسه نیز گفت: ۹۰ نفر از کارگران را به سرکار بازگردانیم و تا پایان آبان ماه مابقی نیز به کار باز خواهند گشت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی